Tani në dispozicion Chipolo ONE Spot i ri, konkurrenti i Apple AirTags

Dje ju kemi thënë për Chipolo ONE Spot të ri, lokatorë të rinj të ngjashëm me AirTags që janë integruar në rrjetin e kërkimit të Apple. Dhe sot ata kanë hapur rezerva çuditërisht në mënyrë që të mund t'i marrim këta lokatorë të rinj nga marka e njohur Chipolo. Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë se si të merrni një nga këto Chipolo ONE Spot të ri.

Me një altoparlant që arrin 120 dB, i ri Chipolo ONE Spot është tani në dispozicion dhe ne mundemi rezervoni përmes Uebfaqja zyrtare e Chipolo (me dërgesa në Spanjë). Mbani në mend se paketa e një Chipolo One Spot ka një kosto prej 28 dollarë, ndërsa 4 paketimi është në shitje për 90 dollarë, do t'i merrni në muajin Gusht. Një opsion i shkëlqyeshëm për këdo që pëlqente idenë e AirTags dhe mundësinë e gjetjes së objekteve falë rrjetit "Find My" të Apple, sepse po, Chipolo ONE Spot janë po aq të pajtueshëm sa AirTags me këtë kërkim të rrjetit për Apple.

«Chipolo ONE Spot është një nga pajisjet e para të palëve të treta që punon me aplikacionin Kërko të Apple. Shtojeni atë në skedën Objekte në aplikacionin Gjeni në iPhone ose iPad. Pas konfigurimit, mund ta gjeni në aplikacionin Gjeni me iPhone, iPad, iPod touch ose Mac. «

Siç mund ta shihni, Isshtë një pajisje shumë e ngjashme me Apple AirTagsNë këtë rast, Chipolo ONE Spot ka një vrimë përmes së cilës mund të kalojë një unazë tipike çelësi, kështu që Ju nuk do të keni nevojë për ndonjë pajisje shtesë për ta mbajtur atë me çelësat tuaj. Shtë bërë gjithashtu nga plastika mat që edhe pse nuk është aq estetike sa AirTags do të vuajë më pak me kalimin e kohës. Nga këndvështrimi im, vini re se në blog të gjithë mendojnë një gjë, mendoj se është një mundësi e mirë krahasuar me AirTags, pak më e lirë dhe më jep ndjesinë se ato duken më të qëndrueshme ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.