Tani mund të gjeni videon e fjalës kryesore të 7 shtatorit në YouTube

mollë e re kryesore

Duket se çdo herë kompania me bazë në Cupertino më shpejt për të ngarkuar videon kryesore në YouTube në mënyrë që çdokush ta shohë me qetësi dhe të rishikojë të gjitha lajmet që kanë ardhur në modelet e reja të iPhone 7 dhe Apple Watch Series 2. Gjatë fjalës së fundit ne mund të shikonim se si, siç jemi mësuar, Apple përsëri thirri disa mysafirë në fazë që ata të flasin për aplikacione, lojëra, funksione ose pajisje, të tilla si Apple Watch Nike +, një model i ri i Apple Watch që do të dalë në treg në tetor.

Ky lloj ndalimi, i bën fjalët kryesore pak më të rënda se zakonisht, meqenëse kohëzgjatja e tij shtrihet në dy orë, kur vite më parë mezi kalonte një orë e gjysmë. Veç kësaj shqetësimi të vogël, fjalimi kryesor filloi me Tim Cook dhe reporterin e Carpool Karaoke në makinë, duke detyruar Tim Cook për të kënduar, diçka e tillë me të gjithë të ftuarit e tij.

Në pak minuta Pharrel Williams hipi në makinë, dhe të gjithë arritën në fazën e fjalës kryesore Tim Cook doli dhe bëri sikur hyri në auditorin ku u mbajt fjala kryesore. E gjithë kjo pjesë nuk shfaqet në këtë video të ngarkuar në YouTube, ne nuk e dimë arsyen, por duke qenë një mënyrë tjetër për fillimin e fjalës kryesore se ajo e zakonshme që ata duhet ta kishin lënë atë.

Së pari, brezi i dytë i Apple Watch, i ndjekur nga iPhone 7 dhe në fund AirPods. Midis tyre, Apple po njoftonte lojëra si Mario Run dhe po rishikonte funksionet e reja që do të vijnë nga dora e sistemeve të reja operative që kompania do të nisë në 13 Shtator: iOS 10, tvOS 10 dhe watchOS 3, pasi macOS Sierra nuk do të mbërrijë në treg në versionin e tij përfundimtar deri në 20 shtator.

Nëse nuk keni pasur kohë të shihni gati dy orë që zgjat prezantimi, ne mund të shohim një përmbledhje prej më pak se dy minutashAty ku mund ta shohim Tim Cook duke kënduar "Sweeet Home Alabama".


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.