Ka zëra rreth "AirPods Pro Lite"

aeropodet pro

Rightshtë e drejtë, kur të gjithë menduam se thashethemet me AirPods Pro përfunduan për shkak të lançimit të këtyre kufjeve të reja dhe kur të gjithë po shohim se as stoku i këtyre nuk është shumë i mirë, le të themi, shfaqet një thashethem i ri për mundësinë që Apple lansoi këtë vit një model të këtyre kufjeve i cili ka qenë: disa AirPods Pro Lite.

Mediumi i mirënjohur DigiTimes është përgjegjës për të shpjeguar se ne mund të shohim këtë vit disa kufje të reja me këtë emër dhe logjikisht në rastin e një thashethemi sepse duhet t'i merrni me piskatore. Të mendosh se Apple lançoi AirPods Pro në tetor, kështu që ne imagjinojmë që ajo të lançojë një model të ri duhet të kalojë ca kohë edhe pse është e vërtetë që mund të nisë AirPods Pro Lite së shpejti dhe se këto e vetmja gjë që nuk do të mbajë karikim pa tel.

Po, opsioni i vetëm që mund të mendojmë mund të heqë vërtet nga këto kufje të shkëlqyera nga kompania Cupertino është kutia e karikimit pa tel, por thirrja e këtyre kufjeve "Lite" për të mos pasur këtë lloj karikimi na duket e pamjaftueshme. Ne gjithashtu besojmë se ata mund të kenë lansuar këtë model të njëjtë gjatë lansimit të atyre aktualë, pasi që Apple vendoset gjithnjë e më shumë për të ndaluar shtimin e një opsioni tarifimi.

Mos harroni se iPhone ka këtë lloj karikimi, AirPods është e vërtetë që kemi disa që e ofrojnë atë dhe të tjerët që nuk e ofrojnë, por është që edhe kutia e karikimit pa tel shitet veçmas kështu që na lejon të dyshojmë në thashethemet se nis. kjo njohje e mesme o Nëse nuk është vetëm karikimi pa tel që ata eliminojnë në një model të mundshëm "Lite". Sido që të jetë, është interesante të shihet se çfarë do të ndodhë me AirPods Pro aktual dhe çfarë do të ndryshojë në versionin tjetër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.