TitleSpeak: bëje që iPhone të lexojë njoftimet e tua (Cydia)

TitulliFjala është një modifikim i thjeshtë që mund të bëjë shumë mirë për njerëzit me shikimi i dobët ose njerëz që thjesht nuk shqetësojnë ata përreth (në shtëpi ose në punë) kur bie iPhone i tyre dhe me këtë shkulje ata mund të shmangin shikimin në celularin e tyre kur tingëllon një njoftim.

TitulliFjala do të përdorë Zëri Siri para na lexoni titullin e njoftimit, ose më saktë, aplikacioni që na njofton. Në video mund ta shihni me njoftimet e provës, por funksionon me të gjitha aplikacionet, çdo njoftim që mbërrin do të lexohet për ju, domethënë në español i pastër dhe i vështirë, siç lexohet; disa fjalë në anglisht mund të tingëllojnë të çuditshme.

Mund ta shkarkoni falas en Cydia, Do ta gjeni në repon BigBoss. Ju duhet të keni bërë jailbreak në pajisjen tuaj.

Më shumë informacion - BannerBorders: Kufijtë me ngjyra në Njoftimet (Cydia)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Hhh dijo

    Ju nuk mund të dëgjoni iphone ... vetëm një andaluzian. Taitel Espik