Pllaka fillon sigurimin e mbrojtjes deri në $ 1000 rimbursim për pronën e humbur

Një nga pajisjet më të çuditshme që më shumë presim nga Apple për Keynotes-in tjetër janë AirTags, etiketat që na lejojnë të lokalizojmë çdo objekt në të cilin i ngjitim. Por ato nuk janë të parat që ju lejojnë të lokalizoni ndonjë pajisje ose objekt në një mënyrë "inteligjente" ... Pllaka është e famshme pikërisht për pajisjet e saj të lokalizimit të Bluetooth, dhe ata kanë frikë nga ajo që Apple mund të nisë ... Ata përpiqen të përmirësohen me produkte të reja, dhe tani ata na ofrojnë një sigurim premium që do të sigurojë deri në $ 1000 çdo pajisje në të cilën ne shtojmë një Pllakë plus veçori të tjera premium. Pas kërcimit, ne ju japim të gjitha detajet e këtij njoftimi të ri për Pllakën.

Dhe jo vetëm pajisjet, pllakat janë shumë të shkathët, ne gjithashtu mund t'i mbajmë ato me çelësat e shtëpisë tonë për shembull. Ky shërbim Tile Premium punon nën pajtim, kur kontraktohet, për 99.99 $ në vit, na ofroni një rimbursim deri në Dollarit amerikan 1000 nga cilado pajisje që shkon me këto pllaka. Përveç kësaj rimbursimi, ato na ofrojnë përfitime të tjera premium siç është mundësia e të pasurit njoftime inteligjente që na njoftoni kur lëmë një vendndodhje pa Pllakën tonë, aftësinë për të ndarë Pllakat tona në një mënyrë të pakufizuar, 30 ditë histori të vendndodhjes së Pllakave tona dhe ndryshim falas të baterisë. 

Lajme interesante që pa dyshim parashikojnë planet e Apple, disa AirTags të shumëpritura që mund të depërtojnë në një Kryesore në çdo moment. Sigurisht, ne do të duhet të shohim mundësitë e këtyre dhe veçanërisht kostot shoqëruese. Në fund, duke pasur mundësinë e punësimit të a Shërbimi premium me sigurim në Pllakë mund të jetë një pikë e shkëlqyeshme në favor të zgjedhjes së kësaj marke që tashmë është në treg me këtë shërbim për disa vjet. Ne do të jemi të vëmendshëm ndaj çdo lëvizjeje nga ana e djemve Cupertino ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.