Ball Pass 3D, duke rikrijuar një klasik për të kaluar kohën

Ata që kanë një iPhone për një kohë të gjatë do të kujtojnë lojërat legjendare si "Paper Toss", të thjeshta por efektive kur bëhet fjalë për të na argëtuar. Pavarësisht nëse duhet të kullohet një top letre apo një basketboll, koha e kaluar është qëllimi dhe ata e arrijnë atë. Këtë herë ne ju sjellim një rekomandim në formën e një lojë video në mënyrë që të mund të rrini në mënyrën më të mirë të mundshme. Ne ju sjellim Ball Pass 3D, një lojë e thjeshtë që mund të plotësojë boshllëqet tuaja midis kapitujve të Netflix. Le të hedhim një vështrim në lojën e rekomanduar të kësaj jave.

Ball Pass 3D (Lidhja e AppStore)
Top Pass 3Dfalas

Këtë herë jo gjithçka do të varet nga nëse e godasim topin në shportë, do të kemi një rinovim të lehtë, do të bëjmë diçka si punë ekipore pasi që do të duhet të kalojmë topin midis personazheve të ndryshëm për të arritur qëllimin e lojës, topin. Për këtë, ai ka përdorur dizajne të thjeshta dhe shumëngjyrëshe, si dhe mekanikë të thjeshtë, të përshtatur mirë në ekranin me prekje dhe që ka një kurbë interesante të të mësuarit që nuk e bën më të lehtë për shkak të thjeshtësisë së saj. dhe për këtë arsye na paraqet një sfidë pothuajse të vazhdueshme. Një bast interesant sepse ndonjëherë thjeshtësia është shije e mirë.

Si mund të ishte ndryshe në një lojë "falas", reklamat janë mënyra e tyre për të fituar para, prandaj, do të duhet të gëlltisim disa midis sfidës dhe sfidës, megjithëse nuk e harxhon përvojën e lojës sepse nuk ndërhyn gjatë lojës, mund ta bëjë zhvillimin e saj disi të ngadaltë në një botë ku i duam gjërat sa më shpejt, aq më mirë. Merr më pak se 300 MB dhe është i pajtueshëm me iPhone dhe iPad. Përveç kësaj, nëse loja ju bind, ajo ka një version pa reklama që kushton 3,49 euro, i tepruar duke marrë parasysh zhvillimin e lojës video dhe çmimin e prodhimeve të tjera në dispozicion, por ju nuk e dini kurrë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.