Totallee tregon koleksionin e saj të ri të rasteve për iPhone X

Ata me fat që kanë një iPhone X në duar Ata do të kenë pasur mundësinë të zgjedhin një mbulesë në përputhje me shijet e tyre ose mbrojtjen që duan t'i japin terminalit të ri. Ndërsa ditët kalojnë, gjithnjë e më shumë opsione po shfaqen nga një mori kompani, por kësaj here ne ju tregojmë gamën e re të mëngë ultra të hollë nga Totallee, një fillestar i vendosur në Pasadena e Jugut (Kaliforni) që prej vitit 2013 ka prodhuar mëngë ultra të hollë për të gjithë iPhones deri më sot. ekzistojnë modele të ndryshme me përfundime të ndryshme me një çmim mjaft të volitshëm.

Modelet e ndryshme Totallee do t'ju bëjnë ta doni iPhone tuaj edhe më shumë

Mbrojtja e terminaleve tona është thelbësore për të parandaluar prishjen e një pajisje të shtrenjtë për shkak të pakujdesisë. Për më tepër, në rastin e iPhone X komentet e fundit sugjerojnë se është iPhone më i brishtë ndonjëherë. Kjo është arsyeja pse format e reja dhe të larmishme të mbrojeni dhe tregoni iPhone tonë X. Fillimi kalifornian Totallee siguron që dërgesat të dërgohen brenda një dite pune (në Shtetet e Bashkuara) me një Garanci gjithëpërfshirëse 2-vjeçare. 

Totallee ka prezantuar kopertinat e saj të reja për terminalin e ri Apple duke siguruar që ato të jenë të dizajnuara ekskluzivisht për iPhone X dhe e pajtueshme me karikimin pa tel Kjo Mollë e Madhe do të aktivizohet me një azhurnim. Ne paraqesim modele të ndryshme:

  • Koleksion metalik: është koleksioni i ri Totallee. Përfundimet, siç mund ta shihni, janë metalike krejtësisht të errëta. Plus, duket shkëlqyeshëm për të gjitha rastet në këtë koleksion. Ngjyrat? Shumë e lehtë: argjendi, ari dhe ari i trëndafilit. IPhone X nuk shitet në rozë të artë, kështu që nëse jeni një adhurues i kësaj ngjyre, mund ta mbani pajisjen tuaj.
  • Edicion special: kësaj here kemi tre ngjyra: blu koralesh, e zezë dhe e kuqe. Ngjyra është e errët, gjë që do ta bëjë iPhone X të duket si kurrë më parë. Risia e këtyre shtëpive është se 10% të çmimit tuaj (e kuqe dhe korale) janë të destinuara për bamirësi.
  • Botimi Standard: ky botim është më i njohuri për gamën e Totallee. Ka 8 ngjyra të ndryshme. Çmimi është rreth 19 dollarë dhe gjëja e pabesueshme për këto raste është sa të hollë janë (0,5 milimetra).
  • Botim lëkure: e zeza dhe kafe elegante janë ngjyrat e zgjedhura për këtë koleksion special me çmim 29 $. Nga Totallee ata sigurojnë se është lëkura më e hollë në botë.

Të gjitha modelet dhe ngjyrat mund të gjenden në Faqja zyrtare e Totallee.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.