Tre ngjyra të reja për kutitë e iPhone 12 MagSafe

Kishte kaluar një kohë relativisht e shkurtër që kur Apple lëshoi ​​ngjyra të reja për të këllëfë iphone 12 dhe në këtë rast njoftoi disa orë më parë në faqen e saj të internetit ardhjen e tre ngjyrave të reja në dispozicion për mbulesat e saj silikoni të përputhshme me karikimin MagSafe.

Në këtë rast bëhet fjalë për ngjyrën Re blu, luledielli dhe portokalli elektrik. Këto tre modele të reja janë tani në dispozicion për blerje pasi ngjyrat 'Capri Blue', 'Pistachio', 'Cantaloupe' dhe 'Amethyst' u lansuan në Prillin e kaluar.

Këto mëngë të reja silikoni janë plotësisht në përputhje me karikimin MagSafe dhe sigurisht që janë në përputhje me modelet iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro. Itshtë e vërtetë që kopertinat kanë një çmim 55 euro dhe janë shumë më të shtrenjta se të tjerat që i gjejmë në treg, por silikoni i jashtëm ka një prekje kaq të këndshme sa që kopertinat e tjera më të lira të palëve të treta nuk i kanë vërtet. Pjesa e brendshme e këtyre kasave silikoni është e veshur me një mikrofibër të butë që mbron iPhone në mënyrë të përkryer nga gërvishtjet.

Këto raste janë gati të transportohen tani dhe mbërrijnë në shtëpi më 17 qershor në momentin që nuk janë në dispozicion për blerje në dyqanet zyrtare të Apple. Siç themi këto kopertina janë totalisht i pajtueshëm me të gjithë aksesorët e tjerë Apple MagSafekështu që nuk do të keni problem me një karikues ose portofol të pajtueshëm me MagSafe.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.