Truket më të mira për AirPods Pro

AirPods Pro kanë qenë një rinovim i kufjeve më të famshëm të momentit, me karakteristika të reja që kanë arritur unanimitetin e kritikëve: po, ato janë të shtrenjta por ia vlejnë ato që kushtojnë. Një anulim fantastik i zhurmës duke marrë parasysh madhësinë e kufjeve, përmirësimet në cilësinë e zërit dhe autonominë dhe përvojën e përdoruesit të gjithnjë që kanë bërë që modeli origjinal të jetë një sukses i jashtëzakonshëm i shitjeve.  A keni disa dhe doni t'i shtrydhni ato në maksimum? Epo, këtu ne ju tregojmë gjithçka që mund të bëni me ta.

Nga njohja e kuptimit të LED në kutinë e karikimit deri te njohja e nivelit të baterisë së kufjeve nga pajisjet e tjera Apple, modifikimi i veprimeve prekëse të AirPods, përdorimi i Siri për të aktivizuar mënyrat e ndryshme të audios, duke ditur kush po ju telefonon pa pasur nevojë të merrni telefoni juaj nga xhepi juaj ose shikoni Apple Watch tuaj, le të lexojë Siri automatikisht mesazhet tuaja dhe të jetë në gjendje t'u përgjigjet atyre pa përdorur iPhone tuaj, ndani muzikën që dëgjoni me një palë kufje nga dikush tjetër, ndryshoni jastëkët e veshit prej silikoni dhe provoni nëse ato përshtaten mirë në veshët tuaj ... e gjithë kjo dhe më shumë mund të shihni se si bëhet në këtë video në të cilën ne e shpjegojmë atë në detaje.

 

Nëse keni disa AirPods Pro me siguri do të gjeni funksione që nuk i dinit, dhe nëse po mendoni t'i blini ato këtë të Premte të Zezë ose këtë Krishtlindje, hidhni një sy sepse pasi të shihni gjithçka që mund të bëni me ta, me siguri do të përfundoni të vendosni tashmë përfundimisht dhe blini ato duke përfituar nga ndonjë ofertë këto ditë. Nëse tashmë ju kanë pëlqyer AirPod-et normalë. ju do t'i doni këto AirPods Pro, dhe pasi që ju shpenzoni para të mira për to, çfarë më pak sesa të dini gjithçka që mund të bëni me ta dhe të përfitoni prej tyre.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.