TuLotero aplikacioni më i mirë për të luajtur llotari

Në vitet e fundit, teknologjia jo vetëm që ka përparuar jashtëzakonisht, por edhe mënyra se si kryejmë disa detyra rutinë ka ndryshuar. Nënshkrimi i dokumenteve, kontratave ose ndonjë lloj tjetër dokumenti nga smartphone-i ynë është diçka më shumë se zakonisht për shumë përdorues, si p.sh. luaj lotari.

TuLotero, jo vetëm që na lejon të luajmë Lotari, por gjithashtu na lejon të luajmë edhe Lotarinë Quiniela, Primitiva, Euromillions dhe Bonoloto, e gjithë kjo lehtësisht nga iPhone-i ynë dhe pa pasur nevojë të nxitojmë në administratën tonë të lotarisë në minutën e fundit para se të mbyllet, sepse ne e kemi harruar përsëri. Cfare ka me shume, për përdoruesit e rinj ata japin 1 € falas Kur bëni shfaqjen tuaj të parë, diçka që është padyshim një tërheqje e madhe duke marrë parasysh që më 21 qershor 2017 ekziston një çmim i parë Primitiva prej 49.500.000 €. Dëshironi të dini se si ta merrni? Vazhdoni të lexoni.

Çfarë mund të bëj me TuLotero?

Varkë La Primitiva në TuLotero

TuLotero është bërë aplikacioni i lotarisë i mijëra përdoruesve falë komoditetit që na ofron në kohën e lojës së Quiniela, Primitiva, Bonoloto, Euromillions dhe gjithashtu në shortet e Krishtlindjeve dhe të Fëmijëve.

Aplikimi, të cilin mundeni shkarkim falas, automatikisht kujdeset për të ruaj në format dixhital secila dhe të gjitha biletat që ne bëjmë përmes aplikimit, qoftë individualisht ose përmes një grupi miqsh, në një mënyrë që lehtëson shumë menaxhimin kur një çmim fitohet midis disa miqve dhe çmimet duhet të shpërndahen.

Nga vetë aplikacioni, ne mundemi mbledh të gjitha çmimet që e marrim shpejt dhe lehtë pa pasur nevojë të lëvizim. Siguria e aplikacionit miratohet nga subjektet bankare që operojnë ndërkombëtarisht si BBVA, Redsys, SSL ...

Nëse zakonisht marrim pjesë në Bonoloto, Euromillón ose Primitiva me të njëjtët numra, nga vetë aplikacioni mund të vendosni të njëjtën bast çdo javë pa pasur nevojë të zgjedhim përsëri të njëjtët numra, duke qenë një tjetër nga avantazhet që na ofron aplikacioni.

Bastet në grup

Për pak më shumë se një vit, TuLotero na lejon krijoni grupe për të luajtur së bashku. Funksionimi i grupeve është shumë i thjeshtë, pasi që përmes grupit të gjithë anëtarët që janë pjesë e tij, mund të dinë në kohë reale nëse bastet që ata kanë bërë, kanë pasur fatin që po kërkojnë ose nëse përkundrazi duhet të vazhdo bixhozin.

Falë këtyre grupeve, ne mund të luajmë së bashku me grupin tonë të miqve, pa pasur nevojë të shkoj të kërkoj paratë shok nga shoku, bëj transferime, depozita në llogari ... çdo përdorues duhet të jetë i ngarkuar vetëm me ngarkimin e bilancit në bilancin e grupit.

Logjikisht, duke qenë një grup përdoruesish, siç janë ata që mund të gjejmë në WhatsApp, nga vetë aplikacioni përdoruesit që janë pjesë e grupit ata mund të flasin pa pasur nevojë të përdorni një aplikacion të jashtëm për mesazhe.

Paqja e mendjes duke përdorur TuLotero

Kurdoherë që flasim për të blerë diçka në internet, ne takojmë njerëz, të gatshëm në këtë drejtim, pavarësisht nga fakti se siguria në vitet e fundit është rritur në mënyrë dramatike dhe sot është e vështirë të gjesh një problem të këtij lloji. Të gjitha pagesat bëhen përmes BBVA duke përdorur protokollet më moderne të sigurisë të disponueshëm sot.

Gjithashtu, prapa TuLotero, e cila është një administrimi i lotarisë dixhitale, është Administrata e Lotarive dhe Lojërave të Fatit të Shtetit. Ky aplikacion / shërbim ka funksionuar për tre vjet, dhe që nga ajo kohë ai është bërë metoda e vetme për shumë përdorues kur vendosin bastet e tyre.

Përveç kësaj, nëse hedhim një vështrim në vlerësimin e aplikacionit në App Store, mund të shohim se si ka një Rezultati mesatar prej 4.6 nga 5 i mundshëm pasi ka marrë pothuajse 6.000 vlerësime.

Si funksionon TuLotero?

TuLotero

Funksionimi i TuLotero është shumë i thjeshtë dhe nuk mund të na paraqesë ndonjë problem kur bashkëveprojmë me të. Ky aplikacion na ofron një ndërfaqe shumë të qartë dhe intuitive ku është praktikisht e pamundur të bësh një gabim dhe të mos bësh bastin e shumës që duam.

Kur vendosni baste, para së gjithash duhet të shkojmë në seksionin Bilanci, aty ku duhet depozitoni paratë me të cilin duam të fillojmë të hyjmë në komoditetin e ofruar nga shërbimi TuLotero. Pasi të kemi depozituar paratë në llogarinë tonë TuLotero, mund të shkojmë te basti që duam të bëjmë për të parë se sa e rehatshme mund të jetë vendosja e basteve tona të zakonshme përmes një aplikacioni.

Sa kushton TuLotero?

Aplikim TuLotero është plotësisht falas dhe nuk ka ndonjë kosto për përdoruesin, pasi funksionimi i tij është praktikisht i njëjtë me një administrim të lotarisë, ku ata nuk ju ngarkojnë për vendosjen e basteve. Aplikacioni është i pajtueshëm nga iPhone 5 e tutje dhe nga iPad mini te të gjitha versionet e mëvonshme të kësaj pajisjeje.

Shkarkoni TuLotero plotësisht falas

Nëse mendoni se ka ardhur koha të dixhitalizoheni dhe të filloni të vendosni bastet tuaja përmes iPhone tuaj, djemtë nga TuLotero dhuroni 1 euro për të gjithë klientët e rinj që regjistrohen dhe të përdorni kodin actualidad. Për të shkarkuar aplikacionin, thjesht duhet të klikoni në kjo lidhje.

TL: Llotaria dhe Statusi i Bixhozit (Lidhja e AppStore)
TL: Lotaritë dhe Lojërat e Fatit të Shtetitfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Rafa dijo

    Përshëndetje atje! Nëse dëshironi të luani 1 € FALAS përdorni kodin 56905555 në regjistrimin tuaj, mos harroni të regjistroni celularin për të qenë efektiv, FAT !!