Zhboksimi i parë i iPhone 13 Pro në ngjyrë ari

Një video unboxing e parë e iPhone 13 në ar shfaqet në rrjet që ndoshta nuk duhet të ishte publikuar për disa ditë, por nuk ka qenë. Kjo është një nga ato video që me siguri merr miliona vizita dhe jo pikërisht për shkak të cilësisë së redaktimit. Kjo video është e para që është publikuar në rrjet dhe atë tregon unboxing -in e iPhone të ri 13 Pro Max.

Ne jemi të sigurt se iPhone 13 i ri do të ketë një grusht video të mirë në rrjet dhe jo të prodhuar saktësisht me kamerat e tij të fuqishme. Këto lloj video janë pëlqyer gjithmonë dhe nëse jeni i pari që e ndani atë në rrjetin social YouTube sigurisht që do të keni një pjesë të mirë të vizitave.

Kanali YouTube SalimBaba Technical, ishte përgjegjës për publikimin e kësaj videoje dhe logjikisht nuk ka të bëjë me videot e unboxing të iJustine ose Marques të mirë të vjetër. Në çdo rast është se, shihni përmbajtjen e kutisë së një modeli të ri iPhone 13, në këtë rast modelin Pro Max në ngjyrë ari. Kjo është video:

Video tregon qartë atë që shtohet në kutinë e modelit të ri iPhone 13 Pro Max. Kablloja e karikimit, udhëzimet e vogla dhe kaq. Kutia e paketimit të këtyre iPhone 13 të ri na kujton modelin e mëparshëm të iPhone, 12. Asnjë lloj ngarkuesi nuk shtohet në kuti. Këtë javë do të fillojmë të shohim më shumë video të ngjashme me këtë, në çdo rast shpresojmë që me një edicion pak më të punuar edhe pse nuk është e nevojshme pasi iPhone 13 nuk shton asgjë të re përtej asaj që pamë në modelin e mëparshëm.

Si shënim mund të kishin treguar nëse ngjitësit e Apple ishin në ngjyrë ari? 😄


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.