Native Union dhe Maison Kitsuné bashkojnë forcat në këtë koleksion shtesë

Teknologjia dhe moda shkojnë dorë për dore, dhe dizenjot e pajisjeve tona elektronike ndikohen gjithnjë e më shumë nga trendet aktuale. Në një shembull të mirë të kësaj, Native Union është bashkuar me markën franceze Maison Kitsuné për të nisur një koleksion të ri të aksesorëve për iPhone dhe AirPods tonë.

Koka e veçantë e dhelprës vjen tek karikuesit dhe këllëfët e Native Union nga Maison Kitsuné. Një gamë e gjerë e aksesorëve që variojnë nga bazat e karikimit deri te kutitë AirPods me ngjyrat dhe logon e markës Franceze. Brenda koleksionit mund të gjejmë:

  • Kërce + Powerbank: një bateri e jashtme 12.000 mAh me karikim wireless dhe dy porta (USB-A dhe USB-C) me Dorëzim të Energjisë dhe 18W fuqi karikimi që lejon karikimin e shpejtë të iPhone-it tonë.
  • Kabllo rripi: Kabllo najloni e thurur USB në Rrufe që përfshin një rrip lëkure për ta ruajtur atë në çantën e shpinës ose sirtarin tonë pa u ngatërruar me pjesën tjetër të kabllove që kemi.
  • Baza Qi: një bazë e karikimit pa tel me fuqi 10W që lejon karikimin pa tel të çdo aksesori të çertifikuar Qi, siç është iPhone ose AirPods tonë me një kuti karikimi pa tel. Përfshihet kabllo UAB-A në USB-C.
  • Raste shumëngjyrëshe për AirPods Pro dhe AirPods, në dispozicion në tre ngjyra dhe me logon e dhelprës në pjesën e përparme.

Native Union prodhon pajisje shtesë për produktet tona Apple duke filluar nga bazat e karikimit deri te kutitë prej lëkure, gjithmonë me materiale me cilësinë më të lartë dhe dizenjot që largohen nga aspekti industrial i këtij lloji të produktit. Aksesorët e lidhjes Maison Kitsuné do të gjenden së shpejti në faqen e internetit të Unionit Native (lidhje) nga ku mund të blihen me dërgesat në të gjithë botën. Çmimi i tij është ende për t'u konfirmuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.