Vëmendje për ofertën e së Premtes së Zezë të Apple Watch Series 5 në Amazon

Apple Rights Watch

Javën e ardhshme duhet të jemi të vëmendshëm ndaj ofertave të Zi e premte, nëse duam të kursejmë para për dhuratat e Krishtlindjes. Tashmë ka oferta në shumë dyqane të internetit, me zbritje që ia vlen të përfitohen.

Sot gjeta një që nuk mund t'i rezistoja blerjes. Unë tashmë kam dhuratën e Krishtlindjes për gruan time. A Apple Watch Series 5 LTE 40 mm me rrip origjinal bonus për 374,40 Euro. Një ofertë që unë nuk kam hezituar ta përfitoj dhe tani ta ndaj me ju.

Apple prezantoi të renë e saj Seria Apple Watch 6 dy muaj më parë. Ka pak ndryshime në lidhje me Serinë 5. Aq pak, sa në të njëjtën ditë të lançimit të saj ajo hoqi Serinë 5 nga Apple Store, duke lënë gamën Apple Watch në Apple Watch Series 3, Apple Watch SE dhe Apple Watch Series 6.

Dallimet midis Apple Watch Series 5 të ndërprera tashmë dhe Serisë 6 Apple Watch ato janë të pakta. Një sensor i ri i pasmë për të matur oksigjenin në gjak, një procesor i ri S6 20% më shpejt se S5, dhe një ekran pak më i ndritshëm.

Nëse mendoni se mund t'i injoroni këto përmirësime, kushtojini vëmendje ofertës që sapo gjeta në Amazon: Apple Watch Series 5 LTE 40 mm me një rrip origjinal shtesë si një dhuratë për 374,40 Euro.

Nëse vlerësojmë atë që kushton një 6 orë Apple Watch Series 40 LTE (529 Euro) dhe një rrip sportiv (49 Euro) kemi 578 Euro, përkundrejt 374,40 Euro të ofertës të Serisë 5.

Sa keq që kjo ofertë është në dispozicion vetëm për Versioni LTE, i pajtueshëm me rrjetin telefonik 4G. Theshtë ai që punon në mënyrë të pavarur, duke shoqëruar një eSim të ketë mbulim qelizor 4G. Nëse Amazon do të kishte akoma në dispozicion versionin vetëm GSM, çmimi do të ishte edhe më i ulët.

Epo thashë, nëse nuk ju shqetëson të blini një Apple Watch të ndërprerë (por mos harroni se është model i vitit të kaluar, jo i vjetër) dhe doni të përfitoni nga oferta, klikoni këtu. dhe mos harroni të zgjidhni rripin e dhuratës. Edhe pse e shihni me një çmim prej 49 Euro, kur vendosni porosinë, ato 49 Euro zbriten si promovim. Sapo porosita një, dhe ka qenë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.