Rishikimi dhe lotari e çështjes Just Mobile TENC AutoHeal

tenc-vetem-celular-10

Zgjedhja e një kase për iPhone-in tuaj ka qenë gjithmonë një çështje komplekse: Mbrojtja apo dizenjimi? Gjetja e diçkaje që nuk e fshihte modelin dhe ngjyrën e bukur të iPhone tuaj dhe që në të njëjtën kohë e mbronte atë nga goditjet ishte qëllimi për shumë, megjithëse jo gjithmonë kishin sukses. Rastet transparente kanë qenë gjithmonë opsioni më logjik për të mos prishur estetikën e iPhone, por në fund përfundojnë në zverdhje ose gërvishten aq shumë sa bëhen të errët. Just Mobile na ofron një alternativë perfekte për ata që duan të mbrojnë iPhone e tyre por pa humbur kënaqësinë e shijimit të dizajnit të tij, me mëngët transparente TENC që, sipas markës, i rezistojnë përdorimit të përditshëm pa gërvishtje falë sistemit të tyre AutoHeal që i bën ata "të shërohen vetë". Ju nuk e besoni atë? Epo, shikoni videon më poshtë dhe merrni pjesë në lotari që do t'ju lejojë të merrni një rast për iPhone 7 tuaj.

Mbulesat Just Mobile TENC janë bërë nga polikarbonat, një plastikë me cilësi të lartë që ka një shtresë që u jep atyre vetinë e rikuperimit nga sulmet e vogla. Ato gërvishtjet sipërfaqësore që shfaqen në të gjitha rastet e qarta të forta me përdorim të përditshëm kur vendosni iPhone në tryezë, mbajeni në xhep me ndonjë objekt metalik, etj. ato nuk do të jenë më problem me këto mbulesa falë kësaj mbrojtjeje që Just Mobile e quan AutoHeal.

tenc-vetem-celular-08

Rasti mbulon të gjithë iPhone, madje edhe skajet e sipërme dhe të poshtme, dhe vështirë se shton ndonjë trashësi në pajisje, ajo ngjitet mjaftueshëm për të mbrojtur ekranin edhe kur vendosni iPhone me fytyrë poshtë, dhe duke arritur mezi drejt ekranit është në përputhje me ekranet më të mbrojtësve të tregut. Shtë i ngurtë, por mjaft fleksibël për të lejuar pozicionimin e lehtë të iPhone. Availableshtë në dispozicion në disa ngjyra: transparente, mat dhe gri e errët, si për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus, ashtu edhe për modelet e mëparshme. Mund ta blini nga Uebfaqe zyrtare Just Mobile për 24.95 € (plus transporti) dhe do të jetë në dispozicion së shpejti në Amazon.

Kërkesat për të marrë pjesë në shortin për rastin TENC për iPhone 7

tenc-vetem-celular-07

Për të marrë pjesë në këtë lotari ju duhet vetëm pajtohuni në kanalin tonë në YouTube, duke ndjekur udhëzimet e thjeshta që jepen. Kjo kërkesë është thelbësore dhe do t'ju japë 3 pikë për barazim. Nëse shikoni gjithashtu videon e rishikimit të kësaj çështje, do të merrni një pikë shtesë, kështu që do të keni më shumë mundësi për të fituar. Nëse jeni pajtuar tashmë në kanal, mos u shqetësoni, klikoni në butonin e pajtimit përmes platformës Gleam.io dhe do të zbulojë që jeni pajtuar tashmë, duke ju dhënë 3 pikët automatikisht.

Merrni pjesë në lotari për mbulesën TENC AutoHeal

TENC AutoHeal Case Actualidadiphone

Rregullat e lotarisë së mbulimit të TENC AutoHeal

 • El barazimi është ndërkombëtar me shpenzimet e transportit të paguara nga Actualidad iPhone.
 • Afati i fundit për pjesëmarrje në short është nga publikimi i këtij postimi, 17 tetor 2016, deri të dielën e ardhshme, 23 tetor 2016 në 23:59 pasdite. Koha Spanjolle, që është GMT +1 Koha Standarde e Evropës Qendrore.
 • SVetëm pjesëmarrësit që plotësojnë kërkesat minimale do të numërohen, domethënë, bëhuni pajtimtar i kanalit video iPhone Actualidad në YouTube.
 • Secili pajtimtar i kanalit tonë që konfirmoni përmes Gleam.io do të shfaqë 3 pikë për barazim.
 • Fituesi duhet t'i përgjigjet mesazhit të dërguar nga Actualidad iPhone brenda 24 orëve posa të merrni mesazhin e lartpërmendur për të konfirmuar veten si fitues dhe për të na dhënë adresën e transportit, nëse nuk përgjigjeni brenda këtij afati, një fitues tjetër i mundshëm do të nxirret.
 • Pasi të jetë konfirmuar fituesi, Rezultati i shortit do të shpallet në Twitter i Actualidad iPhone, Facebook si dhe përmes azhurnimi i të njëjtit post.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.