Video e një koncepti iPhone 12 Pro Max

Hasan Kaymak, është kanali në të cilin mund të shihni këtë video me dizajnin e supozuar të iPhone 12 Pro Max të ardhshëm të bërë bazuar në thashethemet e shumta që tashmë po qarkullojnë në rrjet dhe që na lë mjaft të mahnitur nga rezultati përfundimtar. Në këtë rast është e vërtetë që të gjithë flasin për një iPhone 12 Pro Max me dizajn të ngjashëm me iPhone 4 ose 5, kështu që ky dizajn bazohet në të.

Padyshim e rëndësishme është që të merren me qetësi të gjitha këto thashetheme, rrjedhje dhe dizajne, ne nuk duhet të shqetësohemi me atë që po shohim tani pasi do të arrijmë shumë pak. Na kanë mbetur edhe shumë muaj me thashetheme, rrjedhje, dizajne të mundshme, interpretime dhe koncepte si kjo, kështu që paqja e mendjes. Ne fillim ky dizajn është spektakolar kështu që le ta shikojmë.

Këtu e lëmë videon që prej asaj kohe nuk ka mbeturina tregon edhe përbërësit e brendshëm në formatin modular, si dhe çipin e ri që këta iPhone të rinj me siguri do të mbajnë brenda:

Një bateri prej 6.000 mAh, A14 Bionic, kamera e trefishtë e ngjashme me atë të modeleve aktuale ose ato të supozuara 8 GB RAM janë disa nga detajet e këtij koncepti. Ky lloj modeli i krijuar nga Kaymak mund të mos i pëlqejë të gjithëve, por iPhone që shfaqet me të kuqe në fund të kësaj video me siguri do të marrë shumë ndjekës. Ne nuk po themi që ky do të jetë modeli i ri i iPhone për vitin 2020, është një koncept interesant dhe se bazohet në thashethemet që kemi deri më sot, prandaj le ta marrim më lehtë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.