Video e re Apple Shot në iPhone 13. Eksperimentet VI: Filmi Magjik

Shkrepur në iPhone

Në këtë rast, kompania Cupertino lanson një video të re të Seria "Shtë në iPhone". në të cilën ai tregon se si mund të përfitoni sa më shumë nga "me disa shtesa për efekte" dhe kamerën në iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro të ri.

E titulluar, Experiments VI: Movie Magic, kjo video e re e publikuar nga Apple tregon se si të përfitoni sa më shumë nga kamerat e fuqishme që i shtohen pajisjes. Ajo që është e qartë është se me disa teknika, disa burime dhe shumë dëshirë mund të merren imazhe spektakolare.

Ne ndajmë këtu videon e publikuar nga Apple në të cilën ata nxjerrin në pah fuqinë e këtij iPhone për sa i përket kamerave me të shpjegime dhe truke për filmimin e këtij filmi të shkurtër i fantashkencës:

Mund të shihen Dong Hoon Jun dhe James Thornton duke shpjeguar se si e filmuan shkurt këtë fantashkencë me kamerat e iPhone 13 të ri. Këta janë ekspertë të fushës dhe prandaj është normale që rezultati të jetë spektakolar. Ne të tjerët të vdekshmit mund të përfitojmë nga disa nga truket që shfaqen në këto imazhe për videot tona, megjithëse është e vështirë të arrish nivelet e marra në këtë shkurtim.

Fushata e Apple "Shot në iPhone" ka qenë një pikë referimi në videot e krijimtarisë dhe punës për shumë vite, është vërtet e mrekullueshme në shumë mënyra dhe është se përveçse tregon se çfarë mund të bëhet me kamerën e iPhone-it tonë edhe nëse është jo modeli i fundit i publikuar. Këto video nxjerrin në pah punën dhe zgjuarsinë e madhe të përdoruesve dhe profesionistëve që bëjnë këtë lloj pantallonash të shkurtra me celular, diçka që para disa vitesh ishte e paimagjinueshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.