Një video e re na tregon një iPhone 7 të supozuar pa lidhje me fole kufjesh

iPhone-7-negro-27902153062_567a29aaf4_b

Disa muaj më parë, rrjedhjet e supozuara në lidhje me iPhone 7 të ardhshëm u botuan nga pikatore, por ne kemi qenë disa javë që pothuajse çdo ditë, nëse jo të gjitha, Ne po botojmë imazhe të supozuara se si do të jetë iPhone 7. Këtë herë ne ju tregojmë një video se si do të ishte iPhone 7, në të cilën mund të shohim se si ky model i ardhshëm i Apple nuk do të kishte një lidhje kufjesh.

Kjo video është publikuar nga faqja gjermane e internetit TechTastic, në të cilën mund të shohim gjithashtu se si bandat e antenës janë zhvendosur dhe ato nuk janë më në pjesën e pasme të pajisjes. Një gjë tjetër që tërheq vëmendjen është zgjatimi i kamerës që në disa raste tashmë ju kemi informuar.

https://youtu.be/UVe75dUzwvM

Kjo fryrje mund të tregojë se kamera do të marrë një përmirësim të ndjeshëm të cilësisëMegjithëse kompania me bazë në Cupertino zakonisht nuk rinovon kamerën çdo vit, kështu që nuk ka shumë të ngjarë që iPhone 7 i ardhshëm të marrë përmirësime në këtë drejtim. Në të njëjtën video mund të shohim gjithashtu se si Apple ka përfshirë një hapësirë ​​të re për të shtuar një altoparlant tjetër në pajisje, diçka që ne e kemi diskutuar më parë edhe pse thashethemet e tjera pretendojnë të kundërtën.

Zhdukja e lidhjes me fole ka shumë të ngjarë që të mos pëlqehet nga shumë përdorues, sidomos nga ata që me kalimin e kohës kanë shpenzuar para për kufje të mira. Nëse këto thashetheme përmbushen përfundimisht, shumë do të jenë përdoruesit që do të detyrohen të azhurnojnë pajisjet e tyre, ose duke përdorur një përshtatës të rrufesë ose duke shpenzuar një shumë të madhe parash për modele të reja, modele me lidhje rrufe që janë tashmë të disponueshme. Që nga koha në treg.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Kyro dijo

  Në titull nuk duhet të vendosë JO lidhje foleje - ose mini fole, përkundrazi - ????

  1.    Ignacio Sala dijo

   i sigurt Faleminderit për shënimin, ai tashmë është modifikuar

  2.    Kyro dijo

   asgje ^^ ^^

 2.   Andinson Daniel Andujar dijo

  Çfarë idiotësh janë Apple nëse është kështu sepse nëse doni të dëgjoni muzikë dhe të karikoni telefonin budalla si gomarë, dikush do ta bëjë atë ??? Pyes veten, Zot, nëse kjo është mënyra se si ata e qortojnë atë