Mbërrijnë videot e para të iPhone 12 Pro Max dhe iPhone mini

iPhone 12 Pro Max

Disa media dhe ndikuesit tashmë kanë në duart e tyre ose kanë pasur qasje në një dyqan të modeleve të reja të iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 mini që Apple do të fillojë të tregtojë sot për të gjithë botën. Kjo është normale pasi që kompania Cupertino dërgon njësi shembullore të kësaj pajisje në shtypin e specializuar dhe me një datë të caktuar embargo. Kjo datë duket se tashmë ka skaduar dhe në rrjet ne fillojmë të shohim shumë video me lajmet për këto iPhone të ri dhe ndryshimet midis tyre.

E njëjta gjë gjithmonë ndodh dhe pjesërisht është mirë që të ndodhë në atë mënyrë ata që janë të pavendosur mund të marrin ose jo hapin e blerjes. Reallyshtë vërtet interesante të shohësh disa prej tyre, kështu që ne do të lëmë disa lidhje me këto video dhe përshtypjet e para për të pasur këto iPhone 12 në duart tona. Opinionet e tyre mund të jenë pak a shumë "të paanshme", por ne mund të shohim skuadrat që është ajo që në fund të fundit na intereson këtu.

Pasi kemi parë videon e mediumit të njohur, The Verge, shkojmë me sa vijon:

Një video tjetër interesante që mund të shohim është specifikisht modeli i ri iPhone 12 mini:

Këtu kemi lënë të njëjtën gjë, por me modelin iPhone 12 Pro Max:

Para-porositë për këto modele të reja të iPhone 12 fillojnë sot, kështu që shumë prej nesh po presin që ora kryesore të jetë e para që të rezervojmë dhe më pas të marrim. Qetësohuni në këto orë para dhe shijoni përshtypjet e para të këtyre mediave që mund të sqarojnë disa dyshime rreth tyre.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.