Video e modelit të iPhone 12

iPhone 12 bedel

Disa javë më parë ne tashmë pamë në foto se cilat mund të ishin modelet e modelit të ri iPhone 12 dhe tani disa ditë më vonë kemi të njëjtin iPhone 12 të rremë, por në video. Ky është dizajni i supozuar që do të shohim në iPhone të këtij viti dhe për këtë arsye kemi anët e drejta por ata ende tregojnë tre kamera në anën e pasme pa LiDAR, kështu që në këtë kuptim nuk duket se ato janë smartphone definitiv.

Kjo është video prej pak më shumë se 6 minutash në të cilin kanali YouTube iupdate tregon llojin e ri të iPhone 12 bedel që pamë në foto dhe e krahason atë me iPhone aktualë:

Këto tallje të hershme mund të jenë qartë planet e modele të reja të iPhone 12 prej 5,4, 6,1 dhe 6,7 inç. Nga ndryshimet në dizajn të këtyre iPhone 12 ne gjithashtu jemi të befasuar që në video mund të shihni se si shasia e iPhone 12 5,4 inç është fizikisht më e vogël se iPhone SE 2, diçka që është pikërisht për shkak të punës së shkëlqyeshme të dizajnit që Apple ka në këtë drejtim.

Këta iPhone të ri pritet të mbërrijnë në Shtatorin e ardhshëm dhe duket se ata do ta bëjnë këtë në kohë, pa asnjë vonesë sipas thashethemeve të fundit. Në çdo rast, gjëja e rëndësishme këtu është që ky dizajn i iPhone 12 të mund të lërë mënjanë skajet e rrumbullakëta që kemi në iPhone 11 aktual dhe që vijnë nga iPhone 6, kur ka ndodhur pikërisht nga modelet me kënde të sheshtë deri në qoshe të rrumbullakosura. Ne do të shohim se çfarë është e vërtetë në këto bedel, por do të jetë gjatë gjithë verës për të parë më shumë thashetheme dhe video të këtij lloji.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.