Videoja nga kutia e një kloni AirPods 3 pa qenë në treg

Klone AirPods 3

Ne ndajmë me të gjithë ju a video në të cilën ju mund të shihni fjalë për fjalë një falsifikim ose kopje të AirPods 3 pa qenë ende në dispozicion në treg. Mund të duket kurioz apo edhe diçka e çuditshme por nuk është aspak diçka e re, në raste të tjera ka ndodhur e njëjta gjë kemi parë klone të pajisjeve të mundshme Apple para se Apple t’i nisë ato në treg.

Pa dyshim, ato janë kufje funksionale, pa cilësinë që ofron Apple dhe me dizajnin që po përflitet, këto AirPods të rinj nga firma Cupertino mund të kenë. Le të mos rrokullisemi dhe të shohim videon e këtyre AirPods të klonuar.

Kjo është videoja në të cilën YouTuber i mirënjohur EverythingApplePro, Merrni një klon të AirPods 3 nga kutia bazuar në dizajnin dhe thashethemet që shihen në internet:

Possibleshtë e mundur që AirPods 3 i ri i kompanisë Cupertino të tregojë në një dizajn të ngjashëm megjithëse ata na tregojnë në këtë video ata madje mund të jenë të njëjtë, por ai nuk ka asgjë zyrtare derisa firma të vendosë të të nisë në treg.

Dhe kjo është një çështje tjetër në momentin që ata hedhin në treg AirPod-et e reja. Shumë thashetheme tregojnë se këto kufje Apple do të mbërrinin gjatë WWDC të po këtij viti apo edhe para se të festohet ky por për momentin nuk kemi asgjë.

Ajo që duket qartë nëse u kushtojmë vëmendje thashethemeve është se këto Apple AirPods të reja nuk do të shtonin pjesën e silikonit Ngjashëm me atë që gjejmë në AirPods Pro, ky do të ishte një faktor diferencial në këtë model pasi AirPods origjinal nuk e kanë atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.