Uljet më të mira për produktet Koogeek dhe dodocool në Amazon

Nëse ka një markë që është e suksesshme në tregun e lidhur të shtëpive, ajo është Koogeek. Kompania ka një zgjedhje e mirë e produkteve në dispozicion, të njohur për cilësinë e tyre dhe performancën e mirë. Përveç kësaj, me disa frekuenca është e zakonshme të gjesh disa zbritje në këtë gamë të produkteve. Siç është rasti tani.

Ne mund të gjejmë një seri të Produktet Koogeek zbriten përkohësisht në Amazon. Së bashku me produktet Koogeek, ne gjithashtu kemi në dispozicion produkte dodocool, një markë që i kushtohet më shumë lidhjes dhe karikuesve, gjithashtu me ulje të mëdha. Gati për të mësuar në lidhje me këto ulje?

Koogeek Wi-Fi Plug Smart 

Prizë e zgjuar Koogeek

Produkti i parë në listë është kjo prizë inteligjente nga marka. Ndoshta një nga më të njohurit në gamën e Koogeek sot. Me këtë prizë është e mundur të kontrolloni ato pajisje të lidhura me të. Një nga avantazhet që jep është se mund të kontrollohet përmes aplikacionit ose duke përdorur disa asistentë. Meqenëse është i pajtueshëm me Alexa ose Google Assistant. Kështu që mund të përdorim edhe komanda zanore për ta kontrolluar atë.

Falë këtij spina ne gjithashtu kemi mundësinë të kemi një kontrolli mbi konsumin e energjisë. Ky informacion shfaqet në kohë reale në çdo kohë, të cilin mund ta kontrollojmë në vetë aplikacionin. Pa dyshim, është një nga funksionet më të dobishme të së njëjtës, për të shmangur që konsumi i energjisë do të shkojë në shtëpi.

Ky prizë Koogeek mund të blihet për vetëm 12,95 euro në këtë promovim të markës në Amazon. Nëse dëshironi të keni zbritjen, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: XCUIZBYW i cili është i disponueshëm deri më 12 mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Shirit inteligjent Koogeek WI-FI

Rrip foleje Koogeek 3

Tjetra gjejmë këtë shirit energjie Koogeek, i cili ka gjithsej tre priza. Në këtë mënyrë, ne mund të lidhemi pa ndonjë problem deri në tre pajisje të ndryshme në të në çdo kohë. Përveç kësaj, është e mundur të kontrollohet gjithçka që është e lidhur me shiritin e thënë nga distanca. Prandaj, ne mund të kontrollojmë ndezjen ose fikjen e këtyre pajisjeve në një mënyrë të thjeshtë, duke përdorur aplikacionin ose asistentë të tillë si Google Assistant, Alexa ose Apple HomeKit.

Konfigurimi i kësaj shiriti është me të vërtetë i thjeshtë. Undshtë padyshim një nga produktet më të njohura të markës, diçka që nuk duhet të jetë për t'u habitur duke pasur parasysh komoditetin e përdorimit dhe dobinë e madhe që ka. Përveç që janë në përputhje me asistentët kryesorë në treg sot.

Ky shirit është në dispozicion me një çmim prej 41,99 euro në këtë promovim në Amazon. Mund të blihet me këtë çmim special duke përdorur këtë kod zbritjeje që kompania na vë në dispozicion: UUMXWNEY, i cili mund të përdoret deri më 12 Mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Ndërprerësi i zgjuar i dritës Koogeek Wi-Fi

Çelës Koogeek

Ky ndërprerës është një tjetër nga produktet më të njohur të Koogeek për shumicën e përdoruesve. Ne mund ta vendosim atë në çdo dhomë në shtëpinë tonë. Ka avantazhin e madh që ka WiFi, e cila na lejon ta kontrollojmë atë në distancë në çdo kohë. Për këtë, është e mundur të përdoren asistentë të tillë si Siri (pasi është i pajtueshëm me Apple HomeKit) ose vetë aplikacioni Koogeek. Prandaj, shumë komode në këtë kuptim për përdoruesit.

Në këtë mënyrë, do të jetë e mundur të ndizni çelësin dhe të bëni që drita të ndizet, ose të fiket, pa qenë në dhomën e thënë. Edhe pa qenë nevoja të jem në shtëpi. Prandaj, është një mundësi e mirë për të përdorur për të ndezur dritën nga një distancë dhe për të dhënë kështu ndjesinë se ka njerëz në shtëpi në atë kohë. Si një mjet shtesë sigurie, pra.

Në këtë promovim të produkteve Koogeek në Amazon, Possibleshtë e mundur të blini atë me një çmim special prej vetëm 35,99 euro. Për ta marrë atë me këtë çmim të veçantë, duhet të përdorni kodin e zbritjes vijues: 2XQHRIG7 i disponueshëm deri më 12 mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Termometri dixhital i veshit dhe ballit Koogeek

Koogeek-termometër dixhital

Përveç produkteve shtëpiake, Koogeek është i njohur edhe për të pasur një gamë të mirë të produkteve shëndetësore. Ky termometër dixhital është ndoshta një nga më të njohurit e markës. Një pajisje që shquhet për të qenë shumë komode për tu mbajtur me vete, falë formatit të saj. Cfare ka me shume, është i njohur për saktësinë me të cilën funksionon, përveç shpejtësisë në dhënien e temperaturës. Thjesht klikoni në butonin në të, sepse në një sekondë tashmë kemi atë temperaturë.

Prandaj, mund të përdoret në shumë situata, në të cilat dëshironi të matni temperaturën sa më shpejt që të jetë e mundur. Cfare ka me shume, në aplikacionin Koogeek është e mundur të keni historinë me matje. Pra, nëse një person i sëmurë po ndiqet, është e mundur të shihet evolucioni i temperaturës së tyre për një periudhë specifike kohore.

Gjatë këtij promovimi të përkohshëm të produkteve të markës në Amazon, këtë termometër mund ta blini me një çmim prej 18,99 euro. Në mënyrë që të merrni këtë çmim të veçantë në të, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: 2NC5Q9M6 që do të jetë në dispozicion deri në 12 Mars në dyqan.

Nuk u gjet asnjë produkt.

ngarkues muri i shpejtë dodocool

Mbushës dodocool

Ne e përfundojmë këtë listë të produkteve me zbritje me këtë karikues muri dodocool. Megjithëse nuk është vetëm ndonjë karikues, sepse ky karikues ju lejon të përdorni karikim të shpejtë në të. Një karikim i shpejtë i energjisë 30W, i cili padyshim do të lejojë karikimin e një pajisjeje në një mënyrë të rehatshme brenda pak minutash. Lidhësi që gjejmë në të është një USB Type-C që ju lejon të lidhni shumë lloje të ndryshme të pajisjeve.

Meqenëse ky karikues dodocool është i pajtueshëm ndër të tjera me: Apple MacBook (2015,2016), Xiaomi Mi Notebook Air, HUAWEI MateBook X (13-inç), Chromebook, Google Pixel, Nexus 5X, Nexus 6P ose Nintendo Switch. Me pak fjalë, një listë e gjerë e pajisjeve që mund të përfitojnë nga kjo ngarkesë në çdo kohë në një mënyrë të thjeshtë. Cfare ka me shume, Ka një format që e bën atë të rehatshëm për tu transportuar.

Në këtë promovim në Amazon ju mund ta blini këtë karikues në një çmim special prej vetëm 11,19 euro. Për të qenë në gjendje ta blini me këtë çmim, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: YANQPABK. Do të jetë në dispozicion deri në 12 Mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.