Uljet më të mira për produktet shtëpiake Koogeek në Amazon

Koogeek është një nga markat më të njohura në segmentin e produkte për shtëpi të zgjuara. Ne gjejmë një katalog të gjerë të pajisjeve të disponueshme nga ana juaj. Një varg produktesh që janë të lehtë për t’u përdorur dhe jashtëzakonisht të gjithanshëm. Falë tyre, jeta e përdoruesit është më e lehtë. Përveç kësaj, ata shpesh kanë zbritje të mira në Amazon, siç është rasti tani.

Në këtë promovim mund të gjeni disa nga produktet më të mira Koogeek me çmimin më të mirë në Amazon. Prandaj, për ata përdorues që kërkojnë produkte cilësore për shtëpinë e tyre, ose për ta bërë shtëpinë e tyre pak më të zgjuar, është një mundësi e shkëlqyeshme për t'u marrë parasysh.

Kensor Door / Dritar Koogeeek 

Një nga produktet më të shitura të Koogeek është ky sensor, i cili mund të përdoret në dyer dhe dritare. Përdoruesit do të jenë në gjendje ta përdorin atë si në një derë apo në dritare si një alarm. Kjo bën që përdoruesi të marrë një njoftim në telefon nëse zbulohet ndonjë lëvizje në të. Por gjithashtu mund të jepen më shumë përdorime, të tilla si në dollapë ose që drita në një dhomë të ndizet gjithmonë kur hapet dera.

Përveç kësaj, një nga avantazhet e saj është se është i pajtueshëm me Apple HomeKit. Ky sensor mund të përdoret në një shtëpi ose në një biznes, të tilla si dyqane, zyra ose depo pa ndonjë problem. Një nga produktet më të rëndësishme në katalogun e markës, tani çmimi më i mirë.

Në këtë rast, është në dispozicion me një çmim prej 19,99 euro në Amazon. Ata që janë të interesuar në sensor duhet të përdorin këtë kod zbritjeje: BLQK5E66 Në dispozicion deri në 12 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Priza Koogeek Smart WI-FI Strip 3

Produkti tjetër në listë është ky shirit energjie me tre priza, ndoshta një nga Koogeek më të njohur në treg. Ai ofron mundësinë e kontrollit të të gjitha pajisjeve që do të lidhen me të. Kjo është, përdoruesi do të jetë në gjendje t'i ndezë ose çaktivizojë ato pa pasur nevojë të prekë fizikisht pajisjen. Ju thjesht mund të përdorni aplikacionin e markës, e cila është në dispozicion për iOS dhe Android.

Përveç kësaj, është i pajtueshëm me Apple HomeKit (pra me Siri), përveç Alexa dhe Google Assistant. Kjo lejon një përdorim edhe më të rehatshëm, veçanërisht kur fikni, ndizni ose programoni aktivitetin e atyre pajisjeve që janë të lidhura me shiritin e energjisë në çdo kohë. Konfigurimi i tij është shumë i lehtë.

Ju mund ta blini këtë shirit në promovimin Amazon me një çmim prej 41,99 eurosh. Megjithëse për ta marrë atë me këtë çmim të veçantë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: R47VGLE8 i disponueshëm deri më 12 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Koogeek Christmas E27 7W Dimmable

Llambë LED Koogeek

 

Tjetra kemi këtë llambë inteligjente LED, i cili është një tjetër produkt thelbësor i Koogeek. Kjo llambë inteligjente LED mund të kontrollohet në çdo kohë nga asistentë të tillë si Siri, Alexa ose Google Assistant. Kjo është diçka që do t'ju lejojë të ndizni, fikni ose rregulloni intensitetin e tij në një mënyrë shumë të rehatshme. Nuk ka nevojë të jesh fizikisht në të njëjtën dhomë.

Konfigurimi i tij dallohet për të qenë shumë i lehtë, në vetëm disa sekonda do të keni gjithçka gati. Duke qenë një llambë LED, ajo ka avantazhin e sigurimit të konsumit të ulët të energjisë. Përveç kësaj, pasi mund të rregullohet, mund të përshtatet për çdo moment në dhomën në të cilën ndodhet.

Për shkak të këtij promovimi në Amazon, është e mundur të blini atë me një çmim prej 23,99 eurosh. Për ta marrë atë me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: HBW9DTCK që mund të përdoret deri më 12 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Ndërprerësi i zgjuar i dritës Koogeek Wi-Fi 

Çelës Koogeek

 

Produkti i katërt promovues është ky ndërprerës inteligjent nga Koogeek. Ky ndërprerës, ashtu si me produktet e tjera të markës, mund të përdoret me Apple HomeKit, Alexa dhe Google Assistant në çdo kohë. Prandaj mund të kontrollohet nga smartphone i përdoruesit pa shumë telashe. Kështu, do të jetë e mundur të aktivizoni ose çaktivizoni pa qenë e nevojshme të jeni fizikisht pranë çelësit në fjalë.

Çfarë lejon ndizni një dritë në shtëpi në çdo kohë. Mund të jetë një mundësi me interes të madh për njerëzit që jetojnë në një shtëpi me disa kate, pasi e bën të lehtë ndezjen ose fikjen e dritës pa pasur nevojë të ngjitesh ose të zbresësh përsëri në atë kat. Konfigurimi i tij është shumë i lehtë për tu përfunduar.

Në këtë promovim në Amazon mund të blini ndërprerësin në një çmimi 35,99 euro. Isshtë e mundur të merret me këtë çmim falë këtij kodi zbritës: QFMOMFY7 i cili është i disponueshëm deri më 12 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Përsëritës WiFi dodocool

përsëritës WiFi dodocool

 

Përdorimi i një përsëritësi është një nga mënyrat më efektive për të përmirësuar cilësinë e WiFi në një hapësirë. Ky përsëritës dodocool është sigurisht një mënyrë e mirë për ta arritur këtë në një shtëpi ose hapësirë ​​pune. Mund të jetë veçanërisht interesante për njerëzit që kanë një shtëpi dykatëshe, pasi që sinjali zakonisht është më i dobët në katin e sipërm. Kështu, ata marrin një sinjal të mirë, i cili është i qëndrueshëm dhe i fortë në atë hapësirë.

Ky përsëritës mund të përdoret me pothuajse çdo router aktualisht në dispozicion në treg. Ka disa antena, e cila mund të pozicionohet ashtu si dëshironi në çdo kohë. Në këtë mënyrë, do të jetë e mundur të shpërndahet sinjali në mënyrën më të përshtatshme në varësi të pozicionit të routerit dhe pajisjes që merr sinjalin.

Possibleshtë e mundur të blini përsëritësin në Amazon me një çmim prej 10,99 euro. Isshtë e mundur të merret me këtë çmim special përmes këtij kodi zbritës: JQRB4O9N i cili është i disponueshëm deri më 12 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

portet dodocool Hub USB 3.0 4

qendër dodocool

 

Produkti i fundit në listën promovuese është ky mini HUB nga dodocool, e cila ka gjithsej katër porta USB. Shtë një produkt për t’u kthyer në rast se kompjuteri ka nevojë të ketë disa porta shtesë. Përveç kësaj, është një produkt që dallohet veçanërisht për madhësinë e tij të vogël, i cili zë pak hapësirë ​​në tryezë. Kjo e bën atë veçanërisht të rehatshme për shumë përdorues-

Ky mini HUB nga marka ka gjithsej katër porta USB 3.0, të cilat janë më të zakonshmet në treg. Një mundësi e mirë për t'u përdorur në shtëpi ose në zyrë në rast se nuk keni mjaft porta në kompjuterin tuaj.

 me një çmim prej 9,09 eurosh. Deri më 12 shkurt mund ta merrni këtë çmim special, megjithëse për këtë duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të zbritjes: JIL3ERBZ

Nuk u gjet asnjë produkt.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Xaruqui dijo

  Përshëndetje,

  Kodi promovues i zbritjes për 'Koogeek Wi-Fi Smart Light Switch' nuk funksionon, a mund të kalosh një tjetër?

  Ju faleminderit.