Zbritje në produktet Koogeek dhe dodocool në Amazon

Koogeek është një markë që është bërë një nga më të rëndësishmet në treg në segmentin e produkteve shtëpiake dhe shëndetësore. Falë nënshkrimit, është më lehtë të kesh një shtëpi të zgjuar, si dhe një jetë më të thjeshtë. Firma ka një gamë të gjerë të produkteve në dispozicion, me vlerë të madhe për para. Përveç kësaj, me një frekuencë të caktuar kemi një seri zbritjesh në dispozicion të tyre.

Ky është rasti këtë herë me një seri të jashtëzakonshëm zbritje në Amazon. Në to gjejmë produkte Koogeek dhe dodocool me një zbritje të përkohshme në Amazon. Pra, nëse keni qenë i interesuar për ndonjë nga produktet e këtyre markave, tani është koha për t'i blerë ato.

Rrip i zgjuar i energjisë Koogeek Wi-Fi

Shirit Koogeek

Produkti i parë Koogeek në shitje është ky rrymë elektrike me katër priza. Shtë një rrymë elektrike që ne mund ta kontrollojmë në çdo kohë duke përdorur asistentë të tillë si Alexa. Në këtë mënyrë, ne mundemi telekomandë në një mënyrë shumë të thjeshtë të gjitha ato pajisje që janë të lidhura me të. Prandaj, ne kemi mundësinë të çaktivizojmë, aktivizojmë ose programojmë pajisjet në distancë.

Kjo është diçka që është e mundur falë aplikacionit që Koogeek na vë në dispozicion, me të cilin mund të kontrollojmë gjithçka. Pra, ne kemi kontroll mbi këto pajisje në çdo kohë. Kështu, nëse duam të ndezim ngrohjen ose aparatin për kafe, mund ta bëjmë atë shumë thjesht. Përveç kësaj, konfigurimi i tij është shumë i thjeshtë.

Në këtë promovim në Amazon ato janë në dispozicion në një çmimi 26,99 euro. Për të hyrë në promovim, duhet të përdorni kodin e zbritjes: UTVANRYU, i cili mund të përdoret deri më 21 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Ndriçimi Rrip LED Koogeek

Së dyti ne kemi këtë shirit ndriçimi LED, i cili është një nga Produktet më të njohura të Koogeek. Falë kësaj shiriti ne mund të ndryshojmë pamjen ose atmosferën e çdo dhome në shtëpi në një mënyrë të thjeshtë. Përveç kësaj, ne mund të zgjedhim intensitetin që duam që drita e thënë të ketë në çdo kohë në një mënyrë të rehatshme. Kështu që përshtatet pa probleme për çdo moment në shtëpi. Nga shikimi i filmave te darkat me familjen apo miqtë.

Zotëron a konsumi i reduktuar i energjisë, pasi që është një shirit LED. Diçka që padyshim do të jetë një ndihmë e mirë kur bëhet fjalë për të parandaluar konsumimin nga shumë i lartë në shtëpi. Ashtu si me produktet e tjera të Koogeek, ne mund ta kontrollojmë lehtë këtë shirit me aplikacionin.

Në këtë promovim të përkohshëm në Amazon, çmimi i kësaj shiriti është 28,59 euro. Edhe pse për të marrë këtë zbritje duhet të përdorni këtë kod të veçantë: JMZZKQ69 që mund të përdoret deri më 21 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Ingranazh për trajnimin e pajisjeve abdominale Koogeek

Abs Koogeek

Produkti i tretë që Koogeek na lë është ky ushtrues i barkut. Një opsion i mirë me të cilin mund të merrni formë në shtëpi, në mënyrë që të përshtatet me nevojat e secilit përdorues. Ky produkt përqendrohet në djegien e dhjamit të barkut, e cila është një zonë që shpesh është komplekse për shumë njerëz. Prandaj, me këtë pajisje do të jetë disi më e lehtë. Gjithashtu, bërja e tij nga shtëpia është më komode për shumë njerëz.

Falë tij, do të jetë e mundur që përdoruesit të krijojnë rutinat e tyre. Diçka që lejon një rregullim më të mirë të asaj që çdo përdorues ka nevojë në çdo kohë. Ashtu si me produktet e tjera Koogeek, gjithçka mund të konfigurohet pa ndonjë problem nga aplikacioni. Përveç kësaj për të pasur një kontroll të evolucionit.

Falë promovimit në Amazon është e mundur të blini këtë produkt në një çmim special prej 55,99 euro. Për ata që janë të interesuar të jenë në gjendje ta marrin atë me këtë çmim special, është e nevojshme të përdorin një kod zbritjeje, i disponueshëm deri më 21 shkurt. Kodi është: LA7DZ6TA

Nuk u gjet asnjë produkt.

Llambadar Koogeek E27

Mbajtëse llambash Koogeek

Tjetra gjejmë këtë mbajtëse llambash Koogeek. Mund ta përdorni në çdo dhomë në shtëpinë tonë. Falë këtij produkti, është e mundur të kemi një kontroll të llambave që ne përdorim në shtëpinë tonë. Na jep mundësinë të jemi kontrollohet me asistentë si Alexa ose Apple HomeKit. Kështu që mund të ndizni ose fikni një llambë, ose të programoni disa nga këto veprime.

Për këtë veprim programues duhet të përdorim aplikacionin Koogeek. Përveç kësaj, në sajë të aplikacionit është e mundur të kryhet një menaxhim komod i konsumit të energjisë së këtyre llambave. Padyshim, informacion me interes të madh për përdoruesit, në mënyrë që konsumi në shtëpi të mund të zvogëlohet.

Në këtë promovim në Amazon mund të blini për vetëm 28,99 euro. Isshtë një promovim i disponueshëm deri më 21 shkurt. Për ta marrë atë me këtë çmim të veçantë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: D4M5D6L9

Nuk u gjet asnjë produkt.

dodocool Hub USB C 7 në 1

dodocool-Hub-USB

Pas ndryshimit të disa prej produkteve të Koogeek, është radha e dodocool. I pari prej tyre është ky USB HUB, Ka gjithsej shtatë porte të ndryshme, me të cilat lidhen pajisje të ndryshme. Isshtë një opsion shumë i dobishëm, përveç shkathtësisë së tij pasi ka në dispozicion lloje të ndryshme të portave USB.

Përveç kësaj, duhet të theksohet se ajo ka një madhësi shumë të vogël. Prandaj, ajo zë pak hapësirë ​​si në tryezën e zyrës ashtu edhe në shtëpi. Ju madje mund ta mbani me vete në çdo kohë. Një nga avantazhet që ka është se punon me të gjitha llojet e pajisjeve. Meqenëse mund të përdoret me Kompjuterë me Windows, modele të Apple si MacBooks dhe Chromebook të Google. Ju nuk do të keni probleme të përdorimit në këtë kuptim.

Në këtë promovim në Amazon Availableshtë në dispozicion me një çmim prej 20,99 euro. Për ta marrë atë me këtë çmim të veçantë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje gjatë blerjes: LGUZWW3D

Nuk u gjet asnjë produkt.

Mbushës magnetik i palosshëm dodocool

Karikues dodocool

Produkti i fundit në listë është ky karikues i krijuar posaçërisht për Apple Watch. Kjo i lejon përdoruesit të karikojnë orën popullore të firmës amerikane me një ngarkesë magnetike. Një nga avantazhet e këtij ngarkuesi dodocool është madhësia e tij e vogël. Falë së cilës është e mundur të karikoni orën në shtëpi ose në zyrë pa ndonjë problem. Meqenëse është e mundur të visheni atë në çdo kohë.

Përveç kësaj, është një karikues palosës. Kështu që kërkon edhe më pak hapësirë ​​për të marrë me vete. Ju lejon të karikoni orën në disa pozicione të ndryshme. Kur ora ngarkohet, ajo kalon në modalitetin e natës, për të kursyer baterinë dhe për t'u karikuar më shpejt.

Në këtë promovim në Amazon ju mund të blini këtë karikues dodocool në një çmimi 20,99 euro. Për ta marrë atë me këtë çmim special, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: H8I2PSLT, i cili do të jetë i disponueshëm deri më 21 shkurt.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   daniel f. dijo

    Kini kujdes, shiriti që po specifikoni këtu nuk është në përputhje me Homekit. Kjo funksionon vetëm me Google Home dhe Alexa. (Ai funksional me Homekit është një model tjetër, i së njëjtës markë, me 3 baza).