Zens paraqet karikuesin e tij të ri pa tel MagSafe 4-në-1 për iPhone 12

Kemi shumë pajisje të disponueshme për iPhone, Apple Watch, iPad, etj. dhe karikuesit pa tel janë një pjesë e rëndësishme e këtyre aksesorëve. Në këtë rast në Firma zens sapo ka lansuar një karikues të ri me lidhje Marcel që shton mundësinë e karikimit të katër pajisjeve në një karikues të vetëm.

Possibleshtë e mundur që shumë prej jush nuk e njohin këtë markë por ka kohë që ka bërë karikues për pajisjet Apple. Në këtë rast na ofron një bazë pa tela MagSafe i pajtueshëm me modelet e reja të iPhone 12 së bashku me një karikues të integruar Apple Watch dhe një stendë me opsionin e karikimit për AirPods tonë, kështu që nuk do të duhet të përdorni tuajin.

Një dizajn i bukur dhe materiale cilësore

Ky karikues është perfekt për të përfituar sa më shumë nga karikimi MagSafe, ka një dizajn vërtet të bukur dhe të matur. Availableshtë i disponueshëm në ngjyrë gri dhe sigurisht është i certifikuar me MFi. Materialet nga të cilat është bërë kjo bazë karikimi është alumini dhe pesha e saj është e nevojshme që të mos lëvizë nga tavolina kur e përdorim. Kjo stendë e karikimit MagSafe nga Zens na ofron një fuqi maksimale të daljes me valë prej 15 W për iPhone 12 dhe mund të përdoret në mënyrën e portretit ose peizazhit.

Logjikisht, ai gjithashtu ka bazën me karikim pa tel 5 W për të vendosur AirPods ose një pajisje tjetër të pajtueshme me karikimin Qi. Porta USB-A në pjesën e sipërme përdoret për të karikuar Apple Watch dhe ata gjithashtu shtojnë një port shtesë për të karikuar një pajisje të katërt në anën e bazës. Ky karikues i ri është në dispozicion tani për rezervime për 139,99 € dhe ata do të fillojnë komercializoni të enjten e ardhshme, 29 korrik.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.