Zero G, rasti anti-gravitet që dëshiron të zëvendësojë shkopin selfie

Pasi pashë Këllëfi iPhone 6 që përmban shkopin e vet për selfie, tani është radha e Zero G, një aksesor i ri për modelet më të fundit të lëvizshëm Apple që, sipas krijuesve të tij, do të na lejojë të vendosim iPhone në çdo sipërfaqe të sheshtë pa rënë.

Për të arritur këtë arritje, kaseta Zero G është prodhuar me një material të aftë aplikoni një forcë thithëse në sipërfaqe mbështetje, për sa kohë që kjo pronë që rregullon mbulesën mund të zbatohet në të. Ndër materialet kryesore të pajtueshme, Zero G punon mirë në xham, çelik inox, pasqyra, pllaka, tabela të bardha, ekrane kompjuterash, dru dhe të ngjashme.

Zero G

Në të vërtetë, falë kësaj veçorie të veçantë, rasti Zero G jo vetëm që mund të përdoret për të bërë selfie por edhe aplikimet e tij janë të shumta dhe shumë e larmishme. Ne thjesht vendosim iPhone në zonën e dëshiruar dhe mund ta përdorim si orë, monitorim detyre, shikim video, etj.

Si çdo gjë në jetë, duhet thënë se mikrosuksioni i gjeneruar nga mbulesa Zero G do të humbasë vetitë me kalimin e kohës. Pluhuri, papastërtia dhe elementët e tjerë gërryes do të zvogëlojnë fuqinë e tij fiksuese me kalimin e kohës, megjithëse për të rivendosur vetitë e tij origjinale, mjafton që pastrojeni me ujë dhe voila, aq lehtë.

Për të marrë një njësi të kutisë Zero G për iPhone 6 ose iPhone 6 Plus ju thjesht duhet të përdorni hyrjen tuaj Fushata Kickstarter dhe paguaj të paktën Dollarit amerikan 39. Kohët e dorëzimit tregojnë se njësitë e para të produktit do të fillojnë të merren nga më të fundit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Yotzani Cespedes Rivera dijo

  Elizabeth salgado

 2.   Elizabeth salgado dijo

  LOL

 3.   Jonathan Ramirez Ledesma dijo

  Coolshtë mirë, ata tashmë e kanë arritur qëllimin e dhurimeve, çfarë ndodh dhe me çfarë çmimi del në treg.

 4.   Platin dijo

  Ideja është e freskët derisa ta vendosni në një sipërfaqe të pambështetur, ose ka pak pluhur midis kutisë dhe sipërfaqes, dhe lamtumirë iPhone.

 5.   Manolo Risko dijo

  Agustin Agustin Risco Larios Emilio Layunta Antonio Moreno

 6.   Jonathan Ramirez Ledesma dijo

  megjithëse në mendimin e dytë? Kush shkon në një udhëtim dhe e vendos celularin në një dritare për të bërë një foto? mirupafshim celular. i vjedhur ipso facto.

 7.   Shkop selfie dijo

  Në të vërtetë nuk është asgjë më shumë se një filxhan thithës, apo jo? Ata na e shesin atë si teknologjia e së ardhmes, por fuqia thithëse nuk është asgjë e re nën diell.