Koha e dorëzimit të AirPods Max të ri është zgjatur

Apple AirPods Max i ri

AirPods Max janë në buzët e të gjithëve. A lirim E parashikueshme ka befasuar shumicën prej nesh përdoruesve. Aksesori është pjesë e gamës së lartë të pajisjeve audio, duke u renditur në mes të markave cilësore me një çmim prej 629 euro. Rezultati futuristik përzien elementë të ndryshëm nga produktet e tjera të Apple si Apple Watch ose HomePod, duke bërë një produkt homogjen dhe modern. Sidoqoftë, Koha e dorëzimit të AirPods Max është zgjatur deri në janar apo madje, në disa modele dhe vende, deri në Mars 2021. A nuk llogariste Apple që kufjet e saj të nivelit të lartë të ishin kaq të popullarizuara tek përdoruesit?

Koha e dorëzimit disa muaj për AirPods Max të ri

AirPods Max janë bërë xhevahiri në kurorë për të kulmuar një vit të mbushur me produkte të reja nga Big Apple. Me gati një duzinë mikrofonash, kjo pajisje e re Apple arrin të ketë funksione komplekse si anulimi i zhurmës. Përveç kësaj, me më shumë se 20 orë autonomi, këto kufje të reja të niveleve të larta arrijnë tingull të lartë besnikërie dhe Tingulli rrethues, tashmë i testuar në AirPods Pro.

Apple AirPods Max i ri
Artikulli i lidhur:
Apple njofton AirPods Max, kufjet e saj premium për 629 €

Këto kufje të reja për shiritat e kokës janë të disponueshme që tani në faqen zyrtare të Apple në 5 ngjyra të ndryshme: gri hapësirë, argjend, jeshile, blu dhe rozë. Ndërsa disa modele si gri hapësirë ​​dhe argjend priten ngjyrat e mollës së madhe, ngjyrat rozë dhe blu qielli po shkaktojnë një sensacion në mesin e përdoruesve që kanë vendosur të blejnë AirPods Max.

E tillë është kërkesa që Kohët e lindjes në Spanjë janë tashmë rreth 3-4 javë duke na vendosur në javën e parë të janarit. Përveç kësaj, mbledhja në dyqanin fizik të Apple është, për momentin, e bllokuar në mënyrë që të jetë në dispozicion vetëm blerja dhe mbërritja e produktit në shtëpinë tonë. Me sa duket në Shtetet e Bashkuara, disa modele si bluja e qiellit kanë kohën e lindjes deri në 14 javë. Ndoshta kjo është për shkak të shpërndarjes së pajisjeve sipas vendeve ose që ndoshta kërkesa ka qenë më e madhe në kontinentin Amerikan.

Ajo që është e qartë është se nëse doni të porosisni këtë produkt të ri të Apple nga Santa Claus ose Tre Njerëzit e Mençur ... ka të ngjarë që nuk do të jeni në gjendje ta keni atë nën pemë këtë Krishtlindje, përveç nëse ata e kanë kërkuar atë që nga data më e afërt e transportit është 8 janari.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.