Zhbllokimi i parë i iPhone 7 Jet Black dhe kutia e tij speciale

iPhone-7-Jetblack

Njësitë e para të iPhone 7 kanë filluar të arrijnë tek shpërndarësit dhe disa guxojnë të postojnë foto të këtyre pajisjeve të çmuara, pavarësisht nga rregulloret e rrepta të Apple për këtë çështje. Falë një distributori kinez, jo vetëm që mund të shohim zhbllokimin e parë të iPhone 7, por ai gjithashtu ka zbuluar një detaj të panjohur deri më tani: kutia e modelit Jet Black, e zeza delikate me shkëlqim, do të jetë e ndryshme nga të tjerat, më e ngjashme me kutinë aktuale të Apple TV, plotësisht e zezë, kur kutia e modeleve të tjera do të jetë e bardhë me një dizajn të ngjashëm me atë të viteve të mëparshme. Ne ju tregojmë më shumë fotografi të zhbllokimit brenda.

Pas vëmendjes së kushtuar në prezantimin kryesor, në të cilin Apple na tregoi çdo detaj të fundit të procesit delikat të lustrimit të iPhone për të arritur atë përfundim të shkëlqyeshëm, nuk është për t'u habitur që kompania donte të përgatiste një paketim të veçantë për atë model të iPhone, një nga më të dëshiruarit që nga fillimi i rezervimit të iPhone por një nga më të paktët, me datat e dorëzimit që nga momenti i parë shkojnë përtej një jave pas 16 shtatorit, dhe shpejt arritën në nëntor. Mund të ndodhë që Apple të dëshironte ta bënte detyrën më të lehtë për shitësit dhe kështu të ishte në gjendje të dallonte më lehtë modelin Jet Black nga modeli i zi mat., të cilat si ngjyrat e tjera (argjendi, ari dhe roza) vijnë në kutinë e bardhë klasike.

Të Premten e ardhshme, 16 Shtator, shitja e iPhone 7 dhe 7 Plus fillon në dyqanet fizike. Gati se çfarë ndodhi me rezervimin, pritet që disponueshmëria e smartphone-it të ri Apple në dyqane të jetë e vogël, dhe se modelet më të kërkuara së shpejti do të shiten, ato me kapacitet 32 ​​GB në të gjitha ngjyrat, veçanërisht në modelin e ri e zezë mat. kjo është gjithëpërfshirëse. Sipas sondazhit që po kryejmë në bisedën tonë në Telegram, e zeza me shkëlqim është shumë afër së zezës së mat, pavarësisht nga fakti që tashmë dihet se do të jetë një pajisje më delikate dhe se çmimi i saj është gjithashtu më i lartë, pasi fillon në Kapaciteti 128 GB. Ndërsa presim, ju lëmë me pjesën tjetër të fotove në galerinë tjetër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   michael dijo

  Përshëndetje të gjithëve, shkoni me kinezët, siç e parashikojnë, nga fotot do të betohem se është modeli BLACK, jo jet black.

 2.   Dany Nattram dijo

  Më duket një telefon i shkëlqyeshëm por megjithatë çmimi është disi i tepërt dhe jo shumë do të jenë në gjendje ta blejnë atë, në rastin tim unë kam iPhone 6 plus dhe është iPhone i parë që kam pasi kam pasur gjithmonë një Android dhe iPhone është i shkëlqyeshëm, por unë këmbëngul se çmimi i iPhone 7 i tejkalon perspektivat e mia dhe jo vetëm të miat por ato të shumë përshëndetjeve.

 3.   Alexander dijo

  Sa herë që mbivlerësohen gjithnjë e më shumë, për këtë, nuk ka dyshim. Do të vijë koha kur shitjet me të vërtetë fillojnë të pakësohen. Por për sa kohë që njerëzit vazhdojnë të blejnë, kjo nuk do të ndodhë.

  IPhone nuk shitet thjesht si një telefon tjetër. Shitet (pothuajse) sikur të ishte një shtrirje për trupin tonë. Isshtë një produkt që prodhon shumë dëshirë. Se Apple e di shumë mirë.

  Në të vërtetë, është një produkt për të cilin dyshoj shumë, ndaloj shitjen ...
  Kjo kompani manipulon me marketingun e saj dhe shumë mirë.

 4.   dry dijo

  Nuk është e zezë, është mat.