Fluturues zhul, falas për një kohë të kufizuar

fluturues-zhul

Përsëri ne ju tregojmë një lojë që për një kohë të kufizuar është në dispozicion për shkarkim falas për një kohë të kufizuar. Këtë herë po flasim për Flying Slime, një lojë 2D në të cilën duhet të shmangim prerësit e njerëzve dhe të mbledhim zemrat e shpirtrave për të rindërtuar shtëpitë e tyre. Kjo lojë na ofron dy mënyra lojërash. Nga njëra anë ne gjejmë mënyrën për të mbijetuar në të cilën Slime duhet të shmangë hapësit duke përdorur gurët e mbledhur shpirtëror për të shpëtuar miqtë e tij. Në modalitetin e pengesave, Slime duhet t'i kapërcejë ata për të gjetur zemrat e shpirtrave në mënyrë që të rindërtojnë shtëpitë e tyre.

fluturues-zhul-2

Kontrollet në këtë lojë mund të duken të komplikuara në fillim, por pas një kohe, le të vendosemi për t'i kapur ato. Flying Slime është në përputhje me iOS 6.0 ose më vonë dhe është i pajtueshëm me iPhone, iPad dhe iPod touch. Ajo zë pak më shumë se 70 MB në pajisjen tonë dhe do të na bëjë të shijojmë disa orë të një loje me një temë tjetër se zakonisht, si dhe lojën e lojës. Flying Slime zakonisht ka çmim në App Store prej 2,99 euro Por, për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë plotësisht falas përmes lidhjes që keni lënë në fund të artikullit.

Karakteristikat fluturuese të zhulit

 • Komplot tërheqës, stil i lezetshëm dhe i pastër i karikaturave
 • Përvojë e shkëlqyer e përplasjes së mekanikës fizike
 • E lehtë për të marrë përvojën e lojës plot sfida
 • Sistemi i renditjes për të treguar arritjet tuaja
 • Sistemi i ngulitur i videove për të mësuar nga diplomat master dhe për të ndarë video me miqtë
 • Mënyra të ndryshme sfidash: mbijetoni, shpejtësia e garës dhe zgjidhni fjalëkalimet për pengesat
 • Ftojini miqtë të konkurrojnë

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.