Loja Lord of the Rings: War fillon në 23 Shtator

Zoti i Unazave: Lufta

Loja e fundit që do të dalë në App Store bazuar në punën e JR Tolkien, Lord of the Rings do më 23 shtator nën emrin Zoti i unazave: Lufta, një titull na ofron një sërë dhuratash nëse regjistrohemi para fillimit të tij.

Lord of the Rings: War është një lojë sezonale gjeostrategjike e luftës nga zhvilluesi NetEase dhe Warners Bros në bashkëpunim me Interactive Entertainment. Të gjithë lojtarët që regjistrohen para publikimit të tij, do të marrë një paketë dhuratë e cila përfshin një portret të Bilbo Bolson.

 

Ky titull i ri është vendosur në Epoka e Tretë e Tokës së Mesme dhe u propozon lojtarëve një mision shumë të thjeshtë: drejtoni një fraksion të zgjedhur prej tyre përmes botës së madhe të Ardës për të kërkuar Unazën.

Gjëja e parë që duhet të bëjmë është duke vendosur nëse do të qëndrojë në anën e së mirës apo të keqesMe Në varësi të zgjedhjes sonë, ne mund të krijojmë aleanca me lojtarë të tjerë për të shkuar në luftë për të mposhtur fraksionet kundërshtare dhe për të kërkuar territore të reja në hartë.

Nëse doni të dini më shumë informacion në lidhje me këtë titull, mund të ndaleni tek Kanali në YouTube Devs in the TavernMe Zoti i Unazave: Lufta do të jetë në dispozicionin tuaj shkarkoni plotësisht falas dhe do të përfshijë blerje brenda aplikimit

loja e zotit të unazave

Përveç të App Store, do të jetë gjithashtu në dispozicion për Android përmes Dyqani Galaxy Samsung dhe Luajnë Store. Nëse dëshironi merrni paketën e shpërblimeve speciale në kohën kur ky titull është publikuar më 23 shtator, ju ende mund të regjistroheni përmes kësaj lidhjeje, ku duhet të tregoni rajonin dhe adresën tuaj të postës elektronike.

Zoti i Unazave: Lufta (Lidhja AppStore)
Zoti i Unazave: Luftafalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.