Als je geld hebt, kun je meedoen aan de veiling van het eerste door Jobs gesigneerde Macworld-tijdschrift

Af en toe verschijnen er producten en documenten die geveild kunnen worden en die buitensporige prijzen kunnen opleveren. De meest voorkomende veilingen zijn meestal Apple I-computers, en deze computers halen spectaculaire prijzen op bij veilingen. Nu is het de beurt aan een kopie van het Macworld magazine uit februari 1984 ondertekend door Apple mede-oprichter Steve Jobs.

Deze veiling is een paar dagen geleden begonnen en zal actief zijn tot 13 december, de verwachting is dat het exemplaar krijg een geldbedrag van bijna 10.000 dollar of zelfs meerAls u meer heeft en aan de veiling wilt deelnemen, moet u natuurlijk gewoon oplettend zijn en deelnemen via de website van RR Auction.

Steve Jobs signeerde dit tijdschrift in de Apple Store op Fifth Avenue in New York

Het was tijdens de opening van de populaire winkel die momenteel gesloten is voor bouwwerkzaamheden dat de overleden CEO van het bedrijf het exemplaar van Macworld ondertekende dat nu geveild zal worden. Jobs zelf was toen bij de opening van de winkel en de kopie was ondertekend met "for Matt, Steve Jobs" en zijn handtekening. Deze uitgave van het tijdschrift was de eerste die op de markt kwam en voeg het genie van Apple toe op de omslag met de legendarische Macintosh-computers.

Het wordt ook aan de veiling toegevoegd een visitekaartje van Steve Jobs (minder zeldzaam om te vinden en daarom met een lagere waarde op veilingen) waarin hij optreedt als de voorzitter van de raad van bestuur van Apple Computer. Het hebben van iets dat te maken heeft met de figuur van Jobs kan ongetwijfeld een goede manier zijn om aan geld te komen, aangezien verzamelaars achter dit soort producten aan gaan en de cijfers die worden bereikt, zijn meestal spectaculair.

Volg ons op Google Nieuws

Laat je reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

*

  1. Verantwoordelijk voor de gegevens: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Doel van de gegevens: Controle SPAM, commentaarbeheer.
  3. Legitimatie: uw toestemming
  4. Mededeling van de gegevens: De gegevens worden niet aan derden meegedeeld, behalve op grond van wettelijke verplichting.
  5. Gegevensopslag: database gehost door Occentus Networks (EU)
  6. Rechten: u kunt uw gegevens op elk moment beperken, herstellen en verwijderen.