De voedselveiling van Eddy Cue eindigt in Apple Park

We hebben meer dan eens gezien hoe Tim Cook en zijn collega's een maaltijd met hen veilden om geld in te zamelen voor een vereniging. Het laatste geval was dat van Tim Cook wiens veiling maar liefst bereikte $ 515.000, een prijs die iemand betaalde om samen met de huidige CEO van Apple te eten in de nieuwe campus van de big apple.

Een paar weken geleden zagen we dat het de beurt was Eddy Cue, Senior Vice President Internet Software and Services van Apple, die dankzij het Charitybuzz-platform een ​​maaltijd heeft geveild in Apple Park. De weddenschap is een paar dagen geleden beëindigd en het is niet bekend wat het ingezamelde geld was Het gaat naar de National Association of Basketball Coaches.

Manieren om liefdadigheidsgeld in te zamelen: nu is het de beurt aan Eddy Cue

Eddy Cue staat bekend om het beoordelen en superviseren van de diensten van de Big Apple, waaronder Apple Pay, elektronische winkels, Siri of Maps. Door een groot gewicht te hebben binnen Apple, het heeft een zeker aanzien in de wereld van de technologie. Daarom begon een paar dagen geleden een veiling op het Charitybuzz-platform waarbij het een maaltijd aanbood in Apple Park waar het maken van foto's verboden zou zijn.

Bovendien moet worden opgemerkt dat de reizen niet waren opgenomen in de veiling, evenals een bezoek aan Apple Park. De uiteindelijke prijs van de veiling is onbekend omdat we geen informatie kunnen krijgen op de officiële website van het liefdadigheidsplatform, maar er wordt geschat dat de laatste biedingen rond waren $ 200.000, een prijs die lager is dan de veiling die Tim Cook een paar maanden geleden hield en die iets meer dan $ 500.000 ophaalde.

Al het ingezamelde geld van de Eddy Cue-veiling gaat volledig naar de National Association of Basketball Coaches, meer specifiek op de basis.

Volg ons op Google Nieuws

Laat je reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

*

  1. Verantwoordelijk voor de gegevens: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Doel van de gegevens: Controle SPAM, commentaarbeheer.
  3. Legitimatie: uw toestemming
  4. Mededeling van de gegevens: De gegevens worden niet aan derden meegedeeld, behalve op grond van wettelijke verplichting.
  5. Gegevensopslag: database gehost door Occentus Networks (EU)
  6. Rechten: u kunt uw gegevens op elk moment beperken, herstellen en verwijderen.