Акцијата на AirTags е нормализирана

По неколку месеци во кои залихите на овие AirTags беа навистина малку во споредба со останатите производи на Apple - логично освен AirPods Max- компанијата Купертино се чини успеа да ги стабилизира залихите на овие локатори. 

Во моментов, ако планирате да купите некои AirTags, можете тоа да го направите тивко во кое било од официјални продавници на Apple па дури и кај некои од препродавачите компанијата ги шири низ целата територија. Во секој случај, ако сакате да ги испратите во вашиот дом, не грижете се, можете да направите купување на овие AirTags и прими ги за неколку дена потполно бесплатно. 

Производ што многу им се допаѓа на корисниците

Воздушни таги

И тоа е тоа тоа е од голема помош без сомнение ... Повеќето корисници кои имаат еден од овие уреди за лоцирање или планираат да купат, се ентузијасти за нив. И тоа е дека и покрај гласините и разочарувањата што ги зедовме неколку месеци пред нејзиното лансирање, откако започнаа, тие имаа навистина спектакуларен успех.

Па сега сите оние кои сакаат да купат еден од овие уреди можат да го сторат тоа од сопствената веб-страница на „Епл“ без да чекаат со недели за да ги примат дома, покрај тоа, во случај да сакате да го персонализирате со кратенка, емотикон итн. испораката ќе биде потполно иста како два работни дена како што можете да видите на горната слика од екранот.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.