Денес е Премиум ден на Амазон, уживајте во овие понуди на додатоци за iPhone

Ден на премијата на Амазон

Денес се слави Премиум ден на Амазон, на таков начин што сите корисници кои се претплатени на премиум услугата на компанијата ќе можат да уживаат во сочните понуди денес.

Ако не сте премиум корисник, може да се регистрирате овде да уживате во бесплатен пробен период што ќе ви овозможи да пристапите до понудите на Премиум денот и, покрај тоа, да се одлучите за 24-часовна испорака на многу од понудените производи во продавницата.

Бидете внимателни затоа што ако се регистрирате како нов корисник, ќе го активирате систем за автоматско обновување Значи, ако не го деактивирате, по пробниот период, Амазон ќе ви наплати 19,95 евра годишно за да бидете Премиум. Ако сакате да го деактивирате, во вашиот панел за корисници ќе ја најдете опцијата за тоа.

Ако веќе сте премиум корисник, уживајте во следните додатоци на iPhone со понуда:

Philips Hue

Сијалица на Philips Hue: Ако сакате да додадете допир на боја во вашиот дом, сега можете да добиете LED сијалица што може да се управува од iPhone (потребен ви е центар на Philips, во случај да го немате уште) за 45 евра. Ако ти треба купете го комплетот за стартери(Доаѓа со центар и три сијалици), може да го набавите и за 139,95 евра (неговата цена е обично околу 200 евра).

Сенхајзер Урбанитет

 

Не се пронајдени производи: за 125 евра е скоро невозможно да најдете подобри слушалки од овие. Челично куќиште, звук на Сенхејзер и модерен дизајн. Подарок. Вие исто така имате Sennheiser URBANITE за 99 евра, тие звучат исто како XL, но поставата на увото е помала, теоретски дизајнирана за женската публика.

Ролинг пајак

Папагал - MiniDrone Rolling Spider: Сега кога беспилотните летала се толку модерни, можете да го набавите Parrot Rolling Spider за само 59,90 евра. Можете да управувате со него од iPhone и без сомнение, тој е еден од најсмешните беспилотни летала денес таму сè додека го фокусираме за домашна употреба.

Оки PowerBank

Преносна банка за напојување од 8000 mAh: Сега кога летото доаѓа и долго време сме далеку од дома, можеби сепак сте заинтересирани да купите надворешна батерија со 8000 mAh како онаа на Aukey. Денес можете да го набавите за 15,99 евра.

61 gBPrXjbyL._SL1000_

Не се пронајдени производи: Го имам овој звучник и вистината е, звучи навистина добро за цената што ја има. Иако TaoTronics не е познат бренд, тоа произведува квалитетни производи и мислењата на другите луѓе се доказ за тоа. За 22,99 евра земате звучник за Bluetooth што нема на што да им завидува на многумина што чинат двојно или тројно.

71XFitZ45fL._SL1000_

Заштитник на OtterBoxАко барате случај од оние што го штитат вашиот iPhone 6 максимално, Otterbox Defender е безбеден облог и благодарение на денешната понуда, можете да го набавите за 25,81 евра.

флуорен-ge6

Floureon® GE6 - Заштитна футрола со батерија од 3200mAh за iPhone 6: Ако барате корисник, веројатно ви треба дополнителна батерија. Со куќиштето Floureon GE6 можете да ја удвоите автономијата на вашиот iPhone 6 додека го заштитувате од несакани удари. Денешната понуда има 20% попуст што ја остава својата цена на 28.79 €.

батерија-амазон

Не се пронајдени производи: батеријата ја продолжува работата. Доколку ви требаат неколку дополнителни трошоци, надворешната батерија на Амазон може да ве извлече од повеќе проблеми. Неговите 10.000mAh и двете USB порти ќе обезбедат дека никогаш нема да бидете заглавени. Во следните неколку часа имате попуст од 20% и добивате цена од 21.49 €

блуедио

Bluedio - мини безжични Bluetooth звучници BS-2 (Explorer): Сега кога сме лето, сите сакаме да ја напуштиме куќата за да земеме свеж воздух. Со Bluedio Bluetooth звучникот можеме да ја пуштаме музиката од нашиот уред без кабли и каде било. Денес има 51% попуст и останува по цена од 18.99 €.

aukey Не се пронајдени производи: За што сакаме CarPlay? Со влез од 3.5 милиони и приемникот Aukey можеме да ја слушаме музиката од нашиот паметен телефон на нашиот iPhone. Побрзајте летаат!

mpow-snap

Не се пронајдени производи: Ако сакате селфи, сигурно знаете селфи стапчиња. Денес Амазон им нуди на своите премиум клиенти еден од овие клубови со попуст од 53% и останува на 13.99 €.

 

61H1aDG1xTL._SL1000_

Не се пронајдени производи: Ако ги погледнете мислењата на Амазон, ќе видите дека луѓето не можат да бидат посреќни со купувањето на овие слушалки со Bluetooth. Ако тие се веќе задоволни, замислете како би биле ако ја искористеа денешната понуда која има 33% попуст и останува по цена од 36.99 €.

mpow-музеј

Безжични слушалки со Bluetooth NFC во август EP640: други Bluetooth слушалки, но овие со дизајн што не потсетува „малку“ на Beats. Овие се и слушалки со кои купувачите се задоволни, иако малку помалку од Mpow Muze. Тие имаат 14% попуст и се со цена од 36,95 €.

натоварувач-шега Пренослив надворешен полнач за батерии Jackery Giant 12000mAh : друг полнач за да не останете без батерија кога најмалку очекувате. Полначот Jockery Giant од 12.000mAh ги надминува 4-те полнења на iPhone 6 Plus, што може да ни даде време од приближно 8 дена. Во следните неколку часа има попуст од 43% и останува со цена од 39,99 €.

август-еп634 Август EP634 - Безжични слушалки со Bluetooth: Секој би рекол дека Амазон слушнал за лансирање на Apple Music и сака да ја слушаме услугата за пренесување музика. Август ни нуди други безжични слушалки со попуст од 13% за да останеме со цена од 34,95 €.

батерија-амазон

Не се пронајдени производи: малата сестра на претходната батерија. Ова е 5600 mAh, што е скоро две полнења на iPhone 6 Plus. Денес неговата цена паѓа за 22% и останува на 13,99 €.

полнач за автомобил Не се пронајдени производи: ако она што го сакате е полнач за автомобил и MFi сертификат со економична цена, предлогот на Анкер може да ве интересира. Со денешниот попуст од 47%, цената останува на 15,99 €

станица за полнење Ugreen® USB станица за полнење со 10 USB порти : и ако она што ви треба е да наполните 10 уреди истовремено, Угрин ни ја нуди својата станица за полнење. Денес има 600% попуст и останува во имот од 79,99 €.

бомбар KitSound BoomBar - Bluetooth звучен систем (пренослив, полнење, стерео) : друг звучник за Bluetooth Предлогот на KitSound е, за мене, еден од најдобрите дизајни што сум ги видел некое време. Понудата мораше да излезе во моментов, но таа е намалена, така што не можеме да го знаеме нејзиниот статус.

SE30

Август SE30 - Преносни звучници со Bluetooth : друг звучник како претходниот, но овој е поевтин иако помалку убав. Со денешниот попуст од 46% останувате по цена од 17,95 €.

зелена Ugreen® 30W USB станица за полнење : станица за полнење со 4 USB порти за да не остане ниту еден уред за полнење. Со попуст од 63%, тој останува на 14,99 €.

оттербокс-страда

OtterBox Страда Ако сакате футрола во стил на паричник, Otterbox може да биде ваш случај. Е биде достапен во 21:00 часот (по полуостровско време на Шпанија).

урбан-револт-проток Проток на урбан бунт : и, конечно, уште еден звучник за Bluetooth, овој со вграден полнач. Протокот на урбан бунт ќе биде достапен со почеток во 21:40 часот (по полуостровско време на Шпанија).

Ние ќе ја ажурираме објавата како што се појавуваат повеќе понуди. Запомнете дека тие имаат почетно време и акциите имаат тенденција да истекуваат, затоа е погодно често да ја посетувате објавата или Амазон за да откриете нови производи со попуст.

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Родриго де ла Торе dijo

    Маријано сепулведа