Додатоци за вашиот iPhone и гаџети со HomeKit во продажба за црниот петок

AirPods 2 генерација

По понудите во Производи и услуги на Амазон и Мек се занимава, затворајќи ја рундата на написите во црниот петок за денес со листа на Додатоци за iPhone и гаџети компатибилни со HomeKit кој е во понуда за време и ограничени единици.

ЗАБЕЛЕШКА: Сите производи што ви ги прикажуваме во оваа статија се достапни во моментот на објавување.

2-ра генерација AirPods со футрола за молња за 98 евра

Втората генерација на AirPods се уште се во продажба за време на прославата на црниот петок за само 2 евра, што е попуст од 98 евра од нивната вообичаена цена во Apple Store која е 50 евра.

Купете AirPods од втора генерација за 2 евра

Beats Solo Pro со поништување на бучава за 149 евра

Beats Solo Pro, во сива и црна боја со поништување на шум, H1 чип и 22 часа автономија, се достапни на Амазон по половина цена, за само 149 евра.

Купете Beats Solo Pro слушалки за 149 евра.

Слушалки Sony WH1000XM3 за 188,95 евра

Една од најдобрите слушалки за поништување шум на пазарот е Sony WH1000XM3, со оцена од 4,5 ѕвезди од 5 можни по добивањето на повеќе од 16.000 оценки.

Вообичаената цена на овие слушалки со 30 часа автономија е 225 евра, но за време на Black Friday таа паѓа на 188,95 евра.

Купете ги слушалките Sony WH1000X3 за 188,95 евра

Нетатмо термостат за котел за 109 евра

Термостатот за котли Netatmo NTH-ES-EC ја намалува цената на црниот петок за 22% и е достапен за 109 евра на Amazon.

Купете термостат Netatmo NTH-ES-EC за 109 евра

Паметен термостат тадо за 109,90 евра

тадо ни нуди и термостат во продажба за време на црниот петок, поточно термостатот за контрола на греењето за 109,90 евра.

Купете тадо термостат за 109,90 евра

Пакет од 2 сијалици Philips Hue + мост + прекинувач за 92,99 евра

Пакетот од 2 светилки Philips Hue со приклучок E27, со мост и прекинувач, е достапен на Amazon за 92,99 евра, кога неговата вообичаена цена е 149,99 евра.

Купете Пакет од 2 светилки Philips Hue + мост + прекинувач за 92,99 евра

Метеоролошка станица Нетатмо за 109 евра

Netatmo ни нуди комплетна надворешна и внатрешна безжична метеоролошка станица за 109 евра за време на црниот петок, што значи 22% попуст на нејзината вообичаена цена.

Купете ја Метеоролошката станица Нетатмо за 109 евра

Govee LED ТВ лента за 55,99 евра

Govee LED лентата за ТВ вклучува камера што го скенира она што се прикажува на екранот за да ги прикаже светлата според боите на екранот. Оваа LED лента за ТВ е по цена од 55,99 евра, цена која паѓа од вообичаените 79,99 евра.

Купете ЛЕД ТВ Лента за 55,99 евра.

Roborock S7 роботска правосмукалка за 499 евра

Roborock S7 Robot правосмукалката со детекција на теписи и лебдечка гумена четка, специјална за домашни миленици е достапна на Amazon за 499 евра со активирање на купонот за попуст.

Купете Roborock S7 Robot правосмукалка за 499 евра.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.