Заштедете 25% и дополнителни 10% на слушалките од „Судио“

Производителот на слушалки Судио е пред Црниот петок со најагресивната кампања за оваа година и ни нуди до 11 ноември попуст од 25% на својата палета на безжични слушалки плус дополнителни 10% што можете да ги добиете со кодот за попуст што ви нудиме подолу.

Безжичните слушалки станаа неразделен додаток од нашиот iPhone за уживање во мултимедијална содржина со нашиот паметен телефон благодарение на подобрувањето во автономијата и аудио квалитетот што ги постигнаа во последниве години. Вистинските безжични слушалки нè натераа да го заборавиме досадниот кабелски хаос на конвенционалните слушалки, и нејзината транспортна кутија што ги надополнува истовремено ни овозможува да ги имаме секогаш подготвени да ги користиме, без да се најдеме со непријатното изненадување што им снема батерија кога ни беа најпотребни.

Судио ТОЛВ-Р

Слушалките ТОЛВ-Р Тие се најприфатливи за брендот, но имаат многу добри карактеристики. 5,5 часа автономија по полнење со до 22 часа целосна автономија благодарение на батеријата интегрирана во кутијата за транспорт, ни нуди добар звук и удобност при користење благодарение на автоматското спарување. Овозможува функција без раце во телефонски повици и има физички копчиња за контрола на репродукцијата, како и компатибилно со Siri (iOS) и Google Assistant (Android). Нивната вообичаена цена е 69 €, но до 11 ноември тие чинат само 51,75 €, со трошоци за испорака и бесплатна торба за подароци како опција. Што повеќе, доколку го користите кодот LPB ќе добиете дополнителни 10% попуст (до 11 ноември). Тие се достапни во разни бои на официјалната веб-страница на Судио (линк)

Судио ТОЛВ

Слушалките Судио ТОЛВ Тие се подобруваат во однос на претходните благодарение на поголема автономија што достигнува до 7 часа со едно полнење, и вкупно 35 часа користејќи ја кутијата за батерии. Има технологија Bluetooth 5.0 со опсег до 15 метри, така што вашата слобода на движење без носење на iPhone е многу голема. Контролорот graneo ни нуди многу добар квалитет на звукот, покрај тоа што вклучува функции без раце и компатибилност со асистенти за iOS и Android. Копчињата ни овозможуваат да ја контролираме репродукцијата и се достапни во широк спектар на бои. Нивната вообичаена цена е 99 €, но благодарение на оваа тековна промоција тие можат да се купат за 74,25 € до 11 ноември, вклучена поштарина и со опција за бесплатна торба за подароци. Ако користите кодот LPB ќе добиете дополнителен попуст од 10% на веб-страницата на Судио (линк)

Студија за ЕТТ

Ако она што го барате е алтернатива на AirPods Pro на Apple, овие Студија за ЕТТ Тие се одлична опција, за придобивки и за цена. Со вкупна автономија до 30 часа со куќиштето за полнење, безжично полнење, активно намалување на бучавата, режим на автоматска транспарентност за време на повици, дизајн на уво со прилагодливи влошки за уши и сертификација IPX5 што ги прави отпорни на дожд и пот, тие се одлични слушалки од ден на ден, каква било активност да правите, дури и спорт. Нивните физички копчиња ја контролираат репродукцијата, а автоматското двојно поврзување ги прави многу погодни за употреба со повеќе уреди. Неговата вообичаена цена е 149 €, но до 11 ноември тие чинат 107,28 € со дополнителни 10% со користење на кодот LPB, вклучени трошоци за испорака и со бесплатна торба за подароци. Можете да ги купите на веб-страницата на Судио (линк) во разни бои.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.