Искористете ги понудите на Супер викендот на eBay за овој викенд

Во последниве години, eBay престана да биде платформа каде што можеме да купуваме само предмети преку аукции до станете пазар сличен на оној што можеме да го најдеме на Амазон, една од најпознатите и користени од милиони луѓе ширум светот. Покрај тоа, благодарение на можноста за плаќање преку PayPal, ние сме целосно осигурани.

eBay ни става на располагање преку Супер викендот низа понуди каде можеме да најдеме понуди со попуст до 60% во голем број електронски производи, од iPad-и до iPhone-и, преку AirPods, 4K телевизор LG, iMacs, роботи за правосмукалка Roomba, рефлекс камери ...

49-инчен LG телевизор

За само 399,99 евра можеме да направиме со 49-инчен LG телевизор компатибилен со 4k LED, Smart TV и LED технологија.

iPad 2017

IPad 2017 кој како што покажува неговото име се појави на пазарот минатата година да ги замени сите не-Про-модели достапни викендов за 279,99 евра во неговата Wifi верзија со 32 GB простор. Или можеме да избереме 128 GB модел за само 349,99 евра.

Робот правосмукалка IRobot ROOMBA

IRobot на ROOMBA е достапен на eBay овој викенд за 199 евра, со што ќе можеме да ја чистиме целата наша куќа секој ден, без да бидеме свесни за тоа поминете ја метлата.

Canon EOS 750D

Ако сакаме фотографирање или сакаме да започнеме да ги правиме нашите први борови дрвја, можеме да ги искористиме Канон EOS 750D со леќи 18-55 со стабилизирајте оптички за само 429,99 евра.

AirPods

Безжичните звучници на „Епл“ се најуспешни на пазарот, не само за нивната автономија и нивната цена, туку и за лесната употреба што ја нудат. Овој викенд можеме да го најдеме во eBay за 149 евра.

21,5-инчен iMac

IMac се исто така достапни во Супер викенд, поточно 21,5-инчен модел, управуван од Intel Core i5, 8 GB RAM и хард диск од 1 TB за 949 евра.

55-инчен телевизор Телефункен

Ако размислуваме реновирајте го нашиот стар телевизор, или оној што го имаме порасна, викендов можеме да најдеме телевизија на eBay 55-инчен Telefunken UHD и паметен телевизор за 449 евра.

Nintendo Префрли

Новата конзола Nintendo, Nintendo Switch, достапен е за 289,99 евра, неверојатна понуда со оглед на тоа Нинтендо никогаш не сака многу да ја намалува цената на своите конзоли, иако е пред нивно повлекување од пазарот.

Ова се некои од понудите што можеме да ги најдеме овој викенд во Супер викендот на eBay. Доколку сакате да ги видите останатите понуди, можете да застанете следнава врска.

 

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.