Саго Мини маскирање бебиња, бесплатно за ограничено време

саго-мини-облекување-бебиња

App Store ни нуди голем број апликации за најмалите во куќата. Меѓу најважните програмери кои се одговорни за креирање апликации за најмалите, можеме да ги најдеме играчките од Тока Бока и Саго Саго. Вториот штотуку лансираше нова игра на App Store наречена Sago Mini Baby Dress Up, која за ограничено време може да се симне целосно бесплатно на App Store. Кога ќе заврши промоцијата, оваа игра ќе има цена од 2,99 евра, вообичаена цена на игрите на овој развивач.

Како што сугерира неговото име, оваа нова игра од развивачот Саго ќе им овозможи на малите во нашата куќа да поминат часови забавно создавајќи носии. Нашите деца ќе можат да си играат со бебињата Jackек, Jinинја, Харви и Робин, така што да научат да се облекуваат користејќи ја нивната имагинација за да создадат облека за секој лик. Малите можат да испробаат десетици забавни носии и додатоци за да создадат стотици комбинации: очила, капи, мустаќи ... Одлична игра за нашите мали деца да се забавуваат.

Карактеристики на мини маскирани бебиња Саго

 • Облечете ги бебињата Харви, Jinинја, Робин и Jackек и уживајте во часови забава
 • Комбинирајте преслатки носии и додатоци за стотици тимови
 • Научете ги децата да се облекуваат преку преправана игра
 • Совршен за мали деца и деца од предучилишна возраст, на возраст од 2 до 5 години
 • Кул графика и сопствен звук
 • Играј каде и да си. Нема потреба од Wi-Fi или Интернет
 • Безбеден и погоден за деца. Нема набавки во апликација или рекламирање од трети страни, играјте без прекини!

Детали за Саго Мини маскирани бебиња

 • Последно ажурирање:-31 08 2016-
 • Верзија: 1.0
 • Големина: 55.8 MB
 • јазици: Англиски.
 • Игра наменета за деца од до 5 години.
 • Компатибилен со iPhone, iPad и iPod touch.
 • Бара барем iOS 7 или подоцна.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.