Најдобрите додатоци во продажба на Црниот петок

Се подразбира дека Црниот петок е близу, дури и оние кои не сакаат да купат, совршено знае дека овој петок е денот кога продажбата ги преплавува интернет и физичките продавници тоа е одлична можност да ги набавите тие додатоци за нашиот iPhone што долго време сакавме да купиме, но не одлучивме затоа што неговата цена беше висока.

Брендови како Муџјо со одличните футроли и ракавици за iPhone, мофи со полначите и LaMetric со својот извонредно уникатен паметен часовник. Тие ни нудат многу важни попусти на нивните сопствени веб-страници, без да мора да прибегнуваат кон продавници од трети страни. Време е да си го дадете тој каприц кој долго време го чекавте.

Не пропуштајте го остатокот од Зделки за црниот петок

Ламетричко време

Willе го видите на многу фотографии на блогот и на прегледите на нашиот ЈуТјуб канал, всушност во практично сите видеа на кои се појавува, ме прашувате за тоа. LaMetric Time е единствен часовник кој ви нуди, покрај времето, времето, информации за вашите омилени блогови, резултатите од фудбалските натпревари, еволуцијата на следбениците на вашиот канал на YouTube, дури и известувањата што стигнуваат до вашиот iPhone.

Доколку сакате да го набавите овој фантастичен часовник, каприц кој сигурно го заслужувате, можете да го сторите тоа сега со вкусен попуст од 20%. Неговата вообичаена цена е 199 €, со вклучени трошоци за испорака, но Со кодот BF1TIME што мора да го наведете при купувањето, ќе го имате за 159 €. Ако купите две единици, можете да го користите кодот BF2TIME со тоа што секоја ќе ве чини 149 €, и ако купите 3 единици, можете да го користите кодот BF3TIME и секоја единица да ве чини 139 €. Можете да ги купите од веб-страницата на LaMetric на овој линк.

Мујо, врвна кожа за вашиот iPhone

Ако има случај што може да им се спротивстави на кожните футроли на Apple, тоа е без сомнение Муџјо. Направен е со врвна кожа, брендот има широк каталог на навлаки за вашиот iPhone кои изгледаат спектакуларно добро и кои со текот на времето добиваат и поголема личност. Нивните цени се веќе доста конкурентни со оглед на квалитетот на производот, но сега имаме и 25% попуст од 22 до 26 ноември.

 

Но, тоа не само што има корици, во Мујо може да најдеме и други додатоци, како што се кожни или текстилни нараквици што се компатибилни со екранот на вашиот iPhone но без да се забележи бидејќи неговиот дизајн е потполно ист со оној на нормалната ракавица. Или кожни футроли за iPad и MacBook или MacBook Pro со многу различен дизајн од конвенционалните корици. Сите нивни производи се со А. 25% попуст со користење на кодот # 25off на веб-страницата Муџјо (линк)

Додатоци на Мофи, ZAGG и InvisibleShield

Ако зборуваме за надворешни батерии за нашиот iPhone и бараме бренд што е референца, одговорот е мофи. Со надворешни батерии од сите видови и капацитети, со безжично полнење или не, во случаи или како конвенционални батерии ... има секакви модели и цени, а сега се и на продажба. Од 23 ноември (петок) во 8:00 часот наутро до полноќ во понеделник, 26 ноември, мофи ќе примени попуст од 30% во сите производи што се купуваат преку нејзината веб-страница (линк)

Покрај тоа, ќе имаме и значителни попусти на брендовите како што се ZAGG, со навлаки за тастатура за iPad, InvisibleShield со заштитници за iPhone, iPad и Apple Watch и iFROGZ, со Bluetooth звучници и слушалки. Во сите овие брендови ќе имаме 50% попуст на втората единица што ја купуваме преку нивната веб-страница (линк) Како и досега, промоцијата ќе важи од утрото на 23 ноември до 26 ноември на полноќ.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.