Најдобрите понуди за додатоци за Црниот петок

Иако со денови сме со Црниот петок, „вистинските“ понуди започнуваат од денес, па дури и од утре, и како би можело да биде поинаку Ние ги избравме најдобрите за да не мора да полудувате да барате низ целиот интернет. Случаи, полначи, ремени за Apple Watch ... секаков вид додатоци за вашиот iPhone, iPad, Mac, AirPods и Apple Watch производи со врвен квалитет по навистина интересни цени во понуди чие времетраење варира, па бидете внимателни затоа што може да ги пропуштите. Еве ви ја оставаме компилацијата по брендови.

НОМАД

Калифорнискиот бренд ни го нуди целиот свој каталог со додатоци попусти до 70% во некои случаи. Можете да најдете кожни фурни од премиум по цена од 14.95 долари или кожни ремени од Apple Watch за 29.95 долари. вистинска зделка. Ние ви ги оставаме врските според видот на попустот:

Мујо

Производителот на навлаки и ракавици ни го нуди својот каталог со 25% попуст користејќи го купонот # 25 оф во вашата онлајн продавница. Тоа е совршена можност да се искористиме. една од неговите одлични кожни навлаки, или со нејзините тактилни ракавици кои се апсолутно спектакуларни во сите достапни материјали. Погледнете го нивниот каталог на овие линкови:

 • Случаи со iPhone (линк)
 • Тактилни ракавици (линк)
 • IPad и MacBook торби (линк)

UAG

Производителот на куфери iPhone и iPad има и други додатоци како ремени Apple Watch. Нивните дизајни ги копираат многу производители, но она што не успеваат да го копираат е леснотијата на нивните корици и заштитата што ја нудат. За овој црн петок ни нуди значителни попусти на корици за сите видови уреди, но исто така можеме да додадеме и 25 $ попуст за нарачки над 65 $, понуда тешко да се одолее. Можете да пристапите до сите производи со попуст на овој линк и не заборавајте да го користите кодот ЗАСТАПЕН да го добиете дополнителниот попуст.

Дванаесет Јужна

Производителот на познатата Книга за iPhone, iPad и Mac исто така пристигнува на време за состанокот со Black Friday и ни нуди променливи попусти на скоро целиот негов каталог. Понудите важат од 29 ноември, па ќе мора да почекате малку, но сега можете да ги запишете за да не останете без нив. Некои од најинтересните се:

Sonos

Нашата омилена марка за звучници вклучува и попусти за овој црн петок, одлична можност да го прошириме нашиот аудио систем или да го започнеме. Поддршка за AirPlay 2, вградени паметни асистенти (Алекса и асистент на Гугл), неоспорен квалитет на звук и компатибилност со главните музички услуги за стриминг се неговите јаки страни, а сега по супер цена.

 • Sonos One SL -30 €, 169 € (линк)
 • Sonos One - 50 €, 179 € (линк)
 • Сонос зрак -80 €, 369 € (линк)
 • Сонос под- 100 €, 699 € (линк)

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.