Најдобрите понуди на Amazon Prime Day 2018 (ажурирано на 17 јули)

Пристигна еден од најочекуваните денови во годината за loversубителите на технологијата. Летната продажба започнува со премиерот на Амазон, ден кога онлајн продавницата остварува најголема продажба во годината со стотици производи кои ја означуваат една од најниските историски цени на годината.

Од 12 до 16 јули од 12 часот на 17 јули (17 до 18) ќе имаме широк каталог на технолошки производи од сите категории. Ако она што ви се допаѓа е технологија, ова е списокот со најинтересните понуди што можете да ги најдете. Не лудувајте пребарувајќи и одете директно на најинтересното со нашиот избор. Што повеќе, во 00:00 часот од 16-ти до 17-ти, ќе го ажурираме списокот со нови понуди што стапуваат на сила, затоа бидете во тек со промената на денот затоа што ќе има многу интересни новости.

Ажурирани со 17 јули

Philips Hue

За почеток, ништо подобро од додаток за HomeKit, достапен и со Google Home, и секогаш подобро е да се започне со збир на сијалици, можеби додаток што може да даде најмногу игра и кој ни служи совршено да започнеме во овој свет или да го завршиме осветлувањето на домот. „Филипс“ ни нуди имити од секаков вид и скоро сите се во продажба овој премиер ден. Ова е нашиот избор:

 

паметни часовници

Бидејќи постои живот надвор од Apple Watch, и благодарение на iPhone е компатибилен со Android Wear и други платформи што можеме да избереме кој паметен часовник сакаме да го носиме, Ние ви нудиме неколку различни модели на часовникот на Apple по многу интересни цени.

 

 

Конзоли за игри

Nintendo Switch се работи вистински бестселер заради одличната играност, неговиот сè поопширен каталог на видео игри и преносливост. Исто така, има Марио и компанија, гаранција за успех. Тоа е можност да го набавите за одлична цена заедно со видео игра.

Надзорни камери

Тие станаа совршен систем за безбедност во домот поради можноста сами да ги инсталираме, нивната лесна употреба и совршената интеграција со нашите мобилни телефони. Компатибилен со HomeKit или не, жичен или батерија, со ноќно гледање, HD 1080p… Има по нешто за секого.

звук

Компилација со најдобри понуди за звук што ги најдовме. Бидејќи аудио квалитетот не е секогаш во спротивност со цената, тука ќе ги најдете најдобрите понуди што се појавуваат на Амазон во текот на целиот овој ден и половина. Тоа е можност да ги купите оние слушалки, звучници или микрофони што ги следите подолго време.

Вакуумски роботи

Метењето на куќата е минато роботи за правосмукалка што можеме да ги контролираме дури и од нашиот iPhone. Закажете ги така што кога ќе дојдете дома, подот е сјаен и слободното време ќе можете да го посветите на други повеќе наградувачки задачи.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Луис Техада dijo

    Сеп! Добра прибелешка. Патем: сега има неколку ilife на продажба ... но ми се чини дека само во официјалната продавница на Амазон и не знам многу добро како работи тоа ... влегов да видам колку моите v8 беа сега (го купив за помалку од 260 евра) и го гледам во нешто помалку од 200, но пишува дека е за ограничено време: О! Среќно на кого му служи