Нови зделки на Koogeek за дом и здравје

Koogeek стана своја заслуга бренд на референца во светот на технологијата, особено кога станува збор за домашни и здравствени додатоци. Со производи за многу различни цели, тие секогаш имаат вредност за парите што малку брендови можат да ја понудат..

Денес ви донесовме уште еден избор на производи кои се на продажба, што ги прави уште поинтересни ако е можно. Производи за домот со интеграција со платформите за автоматизација на домот и други производи за нашата здравствена заштита и тоа на останатите членови на нашето домаќинство. Тие се за ограничено време и со ограничени единици.

Паметен приклучок

Овој паметен приклучок Koogeek е компатибилен со Google Assistant и Amazon Alexa (не е компатибилен со HomeKit). Со апликацијата Koogeek Life можеме да ги контролираме нејзините функции, да ја знаеме потрошувачката што ја прават уредите поврзани на неа, и ако имаме паметен звучник Google Home и Amazon Echo можеме да го контролираме дури и со нашиот глас. Неговата вообичаена цена е 19,99 €, а со купонот NL6UTLEG останува на 14,29 € на Амазон (линк).

Паметна скала

Не само што е доволно да се знае тежината, важно е да се знае и колкав процент на маснотии претпоставува таа тежина, а податоците како што се масните материи се неопходни за добро да се знае нашата здравствена состојба и ризикот од метаболички и кардиоваскуларни заболувања. Со паметната скала Koogeek овие податоци се на дофат на раката и благодарение на апликацијата ќе имате сè што е регистрирано на вашиот мобилен телефон. Автоматски открива до 16 корисници, дури ви овозможува да го измерите вашето бебе во рацете, извршувајќи ги автоматски пресметките. Неговата вообичаена цена е 64,99 €, но со купонот DU9LJYAX ќе чини 46,49 € во Амазон (линк)

Дигитален тензиометар

Може да го контролирате крвниот притисок брзо и лесно благодарение на овој дигитален монитор за крвен притисок кој ви ги нуди резултатите на екранот и што исто така можете да се поврзете со вашиот паметен телефон преку Bluetooth и со апликацијата Koogeek. Открива до 16 корисници, така што сите членови на вашето семејство можат да го користат. Исто така, има функција за аларм за да не заборавите да го земете крвниот притисок или лекувањето. Неговата вообичаена цена е 30,99 €, но со купонот 3YDWZREZ останете со 18.99 € на Амазон (линк)

Ограничено време и единици

Овие понуди важат отсега и ќе траат до 11 октомври во 23:59 часот, а исто така се ограничени на 100 единици од секој производ.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.