Преземете ја Унијата бесплатно од апликацијата Apple Store. Ние ви покажуваме како

унија

Уште еднаш и како и обично од време на време, Apple ги става на располагање на сите корисници а бесплатна апликација што е постигнато од апликацијата iOS во Apple Store. Како што секогаш велиме, важно е да не се меша App Store со Apple Store. App Store е продавница за апликации на Apple и Apple Store е местото каде што се продава хардверот за јаболка. За да избегнете забуна, по скокот ќе ја ставам врската за преземање на апликацијата од каде што можеме да стигнеме Унија, апликацијата што моментално е во промоција.

Унијата е примена на уредување на слики. Со Union можеме да ги извршиме најосновните опции, како што се примена на филтри, отстранување црвени очи, отсекување на слика, па дури и спојување на неколку слики. Апликацијата е со цена од 1,99 € попуст од промоција И, како што секогаш велиме, првото нешто што треба да направиме е да го преземеме и потоа да одлучиме што да правиме со него. Подолу ја имате врската за преземање на апликацијата од Apple Store и чекорите што треба да ги следите за да добиете Union бесплатно.

Како да ја преземете Унијата бесплатно

 1. Ја отвораме апликацијата на Apple Store (важно е да не се меша со App Store).
 2. Лизгаме надолу и допираме каде што пишува «Комбинирајте фотографии. Создадете уметност. »
 3. Играме на црната лента што става Бесплатно преземање.
 4. Како може да биде поинаку, играме во продолжи.
 5. Потоа ќе не однесе до App Store. Ја ставивме нашата лозинка и прифаќаме.
 6. Во следниот дел, го допираме размена.
 7. Сега се допираме OK и веќе го имаме.

синдикат за преземање

Иако веќе е доцна за Божиќ, сепак е време да ги уредиме сликите од утрово и раните утрински часови на 6 јануари, тројцата мудри во Шпанија. Мислам дека би било добро да споиме две слики во кои едната има позаматена позадина од Божиќ, од онаа што ја користев за снимањата што ја водат оваа објава, нели?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Волкот Себастијан dijo

  Она што го чекав оваа апликација да биде бесплатна! Ви благодариме Пабло Апарисио