EOTW, спортски навивачки пакет со дискретна големина за iPhone

Пакет за спортски фанови EOTWАко сакаме да останеме здрави, една од работите што можеме да ја направиме е да правиме спортски активности од време на време. Кога вежбаме спорт на отворено, можеме да го контролираме нашиот тренинг со нашите мобилни уреди, но модата ги натера да растат и денес е ретко да се види мобилен уред што можеме удобно да го носиме. Тоа освен ако не носиме појас или спортски навивачки пакет како EOTW.

Достапно во црвена боја (иако изгледа розово), црно и зелено, пакетот EOTW fanny е дизајниран да биде удобен за носење и за ова мора да има дискретна големина. Дури и со својата релативно мала големина, можеме да го земеме со нас не само нашиот 5.5-инчен iPhone (Постои и опција од 4.7 инчи), во спротивно можеме да ги носиме паричникот и клучевите со нас, односно најважните работи кога ќе излеземе да спортуваме на отворено.

EOTW има пластика компатибилна со екраните на допир

ЕОТВ торба за колкови

Ременот на овој пакет-фани може да се стави половини од 50 до 120 см, што е несомнено просечната големина на возрасните мажи и жени на половината. Во секој случај, тој исто така има и лента за проширување да достигнете половини до 150 см.

Ако сакаме да слушаме музика, таа има дупка за поврзување на слушалки на нашиот iPhone. Ако излегуваме да спортуваме навечер, нешто што не се препорачува ако немаме систем за осветлување, исто така е важно да се спомене дека неговите ремени се рефлектираат.

Друга интересна поента е дека она што го чуваме во различните оддели што ги има пакувањата на EOTW заштитен од течности, што е совршено ако еден ден дождот не фати или излеземе со планински велосипед низ терен полн со барички.

Ако сте заинтересирани за овој пакет за фани, можете да го купите за цена од 11,99 € за моделот од 4.7 инчи y 12.99 € за моделот од 5.5 инчи. Секако, ќе мора да брзате бидејќи тоа е моменталната цена. Ако се купи во некое друго време, нејзината вистинска цена е 35.99 €.

  • ЕОТВ торба за половината за 4.7 инчен iPhone | Comprar
  • ЕОТВ торба за половината за 5.5 инчен iPhone | Comprar

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.