Koogeek зделки за здравствени уреди

Се приближува црниот петок, еден од периоди во годината кога понудите го преплавуваат интернетот, но не мора да чекаме да пристигне тој ден ако сакаме. искористете ги добрите цени на уредите како оние што Koogeek ни ги носи во овие две понуди што ви ги донесуваме денес. Дигитален термометар за чело и уво и дигитален електростимулатор контролиран од вашиот паметен телефон.

Со кодовите што ви ги нудиме подолу, можете да ги набавите, за ограничено време и додека не се исцрпат 100-те достапни единици, со значително намалување на нивната оригинална цена. Доколку сакате да ја искористите оваа понуда, подолу ви ги нудиме кодовите за попуст и директните врски за вашата набавка.

Дигитален електростимулатор

Тоа е уред што можете да го контролирате од вашиот паметен телефон, или iPhone или Android уред, преку апликацијата Koogeek Health што ја имате на располагање на App Store и Google Play. Тоа е уред кој преку електрична стимулација ќе ја масира областа каде што ќе ја поставите. Има 10 различни нивоа на интензитет и неколку модалитети на масажа кои се движат од релаксација до спортска масажа. Многу е лесно да се работи од паметниот телефон или од контролите вклучени во уредот, а има батерија од 180mAh што му дава автономија од 300 минути. Се полни со помош на кабел microUSB. Неговата вообичаена цена е 29,99 €, но со купонот KMWOUT2K останува на 22,49 € на Амазон (врска)

Инфрацрвен термометар за чело и уво

Термометарот мора да биде сигурен и брз, а оваа втора карактеристика станува неопходна кога треба да ја измерите температурата на најмалите во куќата. Она на поставување термометар и чекање неколку минути да ви биде дадена измерената температура е нешто невозможно кога зборуваме за деца, а со овој термометар нема да го имате тој проблем. Неговата инфрацрвена технологија ви овозможува да ја измерите температурата на челото, без да имате контакт со кожата или во увото (местото што го препорачувам без никакво сомневање) за неколку секунди. Со апликацијата Koogeek Health (App Store y Google Play) можете да регистрирате до 30 мерења и до 16 различни корисници. Неговата вообичаена цена е 29,99 €, но со кодот W6LSBW3S останува на 17,99 € на Амазон (линк)

Овие понуди ќе важат само до 30 октомври во 23:59 часот и се ограничени на 100 единици. 

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.