Sipas B&H, BeatsX mund të mos arrijë deri në pranverën e ardhshme

RrahjeX Duket se 2016 nuk do të mbahet mend për një vit në të cilin u lëshuan kufje të mira Apple Bluetooth. Me përjashtim të befasisë, AirPods nuk do të jenë në dispozicion deri në vitin 2017, por këto kufje nuk do të jenë e vetmja në pronësi të mollës që do të marrë shumë kohë për të arritur: sipas shitësit të autorizuar B&H, BeatsX do të duhet akoma dy deri tre muaj për t'u ofruar, që mund të nënkuptojë se ne nuk do të jemi në gjendje t'i blejmë ato deri në pranverën e ardhshme.

Siç mund ta shihni në imazhin që drejton këtë postim, në faqe del Apple Store në internet thotë ende se ato do të jenë "Të disponueshme në vjeshtë", por B&H siguron që Apple i ka informuar ata se dërgesat nuk do të fillojnë për të paktën dy ose tre muaj. Nëse po, ky do të ishte një tjetër pengesë e madhe që do të dëmtonte arkën e atyre të Cupertino, pasi pushimet e Krishtlindjeve do të fillojnë zyrtarisht për pak më shumë se një javë, të paktën në vendin nga i cili shkruan një server.

Ashtu si AirPods, edhe BeatsX do të mbetet i vonuar

Ky email po dërgohet për porosinë tuaj të Kufjeve brenda veshit Dr. Dre Beats BeatsX (E zezë).

Me keqardhje ju njoftojmë se prodhuesi na ka thënë që ata nuk e dinë ende se kur do të fillojë dërgimi i këtij artikulli, por ata e dinë që do të duhen të paktën 2-3 muaj. Faljet tona të sinqerta për çdo shqetësim që ju ka shkaktuar kjo vonesë.

La Përgjigja e mëparshme iu dërgua një përdoruesi që kishte porositur një BeatsX e zezë Ashtu si në rastin e AirPods, edhe një herë mësojmë se ato nuk do të mbërrijnë kur priten falë një emaili që një shitës i autorizuar i ka dërguar një klienti i cili e kishte bërë porosinë paraprakisht.

BeatsX u zbulua në të njëjtën ditë kur u zbuluan iPhone 7 / Plus, Apple Watch Series 2 dhe AirPods. Në fillim ato pritej të dilnin në shitje në tetor, por ne jemi tashmë në dhjetor dhe nuk duket se ato do të jenë në dispozicion në 2016. Në çdo rast, Apple ka tendencë të japë periudha të gjata për të shëruar në shëndet, kështu që mund të mendojmë se ato do të jenë në dispozicion më shpejt sesa dëshirojnë të njohin. Në rastin më të keq, BeatsX do të dilte në shitje diku në Mars.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Alberto dijo

    Cili do të jetë më i mirë, Powerbeats 3 apo të dhëna ???