Mophie lëshon një bateri që do ta bëjë iPhone 6 tuaj të papërshkueshëm nga uji dhe me dy herë baterinë

mophie-zhytes-iphone-6

Një nga përmirësimet që të gjithë përdoruesit do të kërkonin për çdo lançim të një iPhone është mundësia e lagështimit. Para mbërritjes së iPhone 6, disa zëra qarkulluan në internet se Apple do ta bënte smartphone-in e tij të papërshkueshëm nga uji, por telefoni erdhi dhe nuk erdhi me këtë aftësi.

Një përmirësim tjetër që shumica dërrmuese e njerëzve kërkojnë është një rritje në jetëgjatësinë e baterisë. Edhe pse është e vërtetë që shumë përdorues kanë vërejtur përmirësime me ardhjen e iPhone 6, dhe madje edhe më shumë në iPhone 6 Plus, është gjithashtu një realitet që shumë përdorues të tjerë vazhdojnë të kërkojnë më shumë autonomi në pajisjet e tyre.

Në mungesë të Cupertino-së, duke iu përgjigjur lutjeve tona, Mophie ka shkelur përpara dhe është mbledhur një rast mundësia për të qenë në gjendje të laget iPhone-in tonë dhe në të njëjtën kohë, i jepni asaj një autonomi më të madhe.

Zorrë Paketa e lëngjeve Mophie H2PRO ofron një kapacitet prej 100% më shumë autonomi, e cila na jep një rezultat të dyfishit të baterisë sesa vetëm iPhone 6. Lidhur me rezistencën e saj ndaj ujit dhe pluhurit, kjo rast vjen me Certifikimi IP68, çfarë na jep rezistenca ndaj pluhurit në çdo situatë y rezistencë ndaj efekteve të zhytjes së zgjatur nën presion, duke qenë pika maksimale e mbrojtjes në të dy fushat për pajisjet mobile.

Mbulesa është në dispozicion për porosi paraprake tani, por jo me një çmim shumë të volitshëm. Ne mund të rezervojmë paketën e lëngut Mophie H2PRO tani për një çmimi prej 129.99 dollarë. Nëse është një çmim i lartë apo i drejtë, varet nga zakonet e secilit person. Për një person që punon shumë kohë jashtë shtëpisë dhe i rrethuar nga uji, mund të jetë ide e mirë të blini këtë rast.

Ju mund të lexoni më shumë rreth kësaj çështje në Uebfaqja e Mophie.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Dany sequeira dijo

  Por bëjeni atë për të gjithë iPhone menjëherë dhe ndaloni shitjen e tymit

 2.   Yotzani Cespedes Rivera dijo

  Elizabeth salgado

 3.   Francisco Durón Esparza dijo

  Mira është rasti perfekt për iPhone 6 Ricardo Velazquez Serrano

  1.    Ricardo Velazquez Serrano dijo

   Duket bukur !

 4.   Greivin MJ dijo

  Për fat të mirë, iPhone 6 është më i hollë sepse nëse nuk është si të mësohesh të ecësh me një tullë në çantë

 5.   Rocio Rih dijo

  Po ju lutem për 5 tb

 6.   Juan Kastro dijo

  Isshtë një ide dhe mundësi e shkëlqyeshme për të gjithë punëtorët jo vetëm që janë në vende që shpesh merren me ujë, por të gjithë jemi të interesuar për shiun, borën dhe lagështinë dhe shumë arsye të tjera që duhet ta kemi këtë mundësi, shpresoj punoni në mënyrë të sigurt dhe nuk ka asnjë problem. I jap 5