[Giveaway] Fitoni një iPhone 13 128 GB dhe disa AirPods Pro me Actualidad iPhone dhe Idealo

Giveaway iPhone 13 dhe Airpods 3 Gen

Me rastin e të Premtes së Zezë, në Actualidad iPhone ju sjellim një lotari të pabesueshme në bashkëpunim me Idealo (shih bazat). Është një rast unik ku mundeni fitoni një iPhone 13 128 GB dhe disa AirPods Pro.

Si të hyni në lotari

Kohëzgjatja e shortit do të zgjatet nga e mërkura, 17 nëntor deri të martën, 23 nëntor 2021, dhe për të marrë pjesë, do t'ju duhet të ndiqni një nga llogaritë e rrjeteve sociale Idealo dhe Actualidad iPhone.

Mes disa kërkesave, është detyrimi për të qenë mbi 18 vjeç, si dhe që adresa e transportit të çmimit të jetë në territorin spanjoll. Për të njohur pjesën tjetër të bazave, konsultohuni me lidhjen që tregojmë më sipër.

Specifikimet e iPhone 13 128 GB

iPhone 13 i ri ka një nga ekranet më të mirë në treg, me një madhësi prej 6,1 inç dhe një panel i tipit OLED, është një ekran ideal për të shijuar përmbajtjen tuaj të preferuar multimediale, për të luajtur lojëra dhe për të lundruar me cilësi spektakolare të imazhit. Ekrani jo vetëm që përshtatet automatikisht me dritën e ambientit duke modifikuar ndriçimin e tij, por modifikon edhe nuancën sipas dritës së ambientit. Kamera ka një lente të dyfishtë, me një kënd të gjerë dhe një kënd ultra të gjerë me të cilin do të merrni fotot më të mira falë stabilizimit optik, modalitetit inteligjent HDR dhe modalitetit të natës që ju lejon të merrni foto me cilësi të shkëlqyer edhe në kushte me ndriçim shumë të ulët. .

E gjithë kjo nuk mund të funksiononte pa procesorin më të avancuar që ekziston për momentin për celularët. Çipi A15 Bionic siguron performancë maksimale për shumë vite kështu që ju mund të shijoni gjithmonë filmat dhe lojërat tuaja të preferuara. Struktura e aluminozës së iPhone 13 e bën atë shumë të lehtë dhe xhami i tij i përparmë Ceramic Shield është më i fortë se kurrë. Gjithashtu falë certifikimit IP68 nuk duhet të keni frikë nga aksidentet me ujë.

Specifikimet e gjeneratës së tretë të AirPods

Kufjet e reja Apple përfshijnë teknologjinë më të fundit të disponueshme. Me një dizajn të ngjashëm me atë të AirPods Pro, por pa jastëkët silikoni që shumëve u duken të pakëndshme, këto AirPods 3 kanë EQ adaptive, audio hapësinore dhe kontrolle me prekjePërveçse mund t'i jepni udhëzime Sirit përmes zërit tuaj me komandën "Hey Siri" pa pasur nevojë t'i prekni ato. Autonomia e tij prej 6 orësh me një karikim të vetëm do t'ju çojë kudo me muzikën dhe podkastet tuaja të preferuara, me gjithsej 30 orë autonomi falë kutisë së karikimit të përputhshëm me teknologjinë MagSafe.

Dhe të mos harrojmë magjinë e Apple, pasi lidhja e kufjeve me iPhone është çështje e hapjes së kapakut dhe shtypjes së ekranit të celularit tuaj. do t'i lidhni automatikisht në të gjitha pajisjet tuaja Apple. Dhe do të mund të kaloni automatikisht nga një pajisje në tjetrën, pa pasur nevojë të lundroni nëpër menytë e cilësimeve ose të çaktivizoni Bluetooth-in për ta lidhur atë me një pajisje tjetër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.