Scanner Pro është azhurnuar duke arritur në versionin 7

skaner-pro-7

Nuk është hera e parë dhe as nuk do të jetë e fundit që ju tregojmë për këtë aplikacion i shkëlqyeshëm për të qenë në gjendje të skanoni çdo lloj dokumenti. Gjithmonë kisha dyshimet e mia për këtë, sepse asnjëherë nuk mund të krahasosh një skaner tradicional me një fotografi që mund të marrim nga një dokument. Por derisa e provova, nuk lashë dyshime. Në App Store mund të gjejmë shumë aplikacione që na lejojnë të kryejmë të njëjtat funksione si Scanner Pro, por cilësia që na ofron aplikacioni Readdle nuk do të gjendet në aplikacionet e tjera.

Por nuk ka rëndësi vetëm cilësia e imazheve, por edhe veçoritë shtesë si njohja e karakterit (OCR) Isshtë një funksion shumë i rëndësishëm që na detyron të zgjedhim këtë aplikacion në vend të të tjerëve nga konkursi. Scanner Pro sapo ka marrë një azhurnim në të cilin janë shtuar shumë funksione të reja përveç marrjes së një ndryshimi në ndërfaqen e përdoruesit që na lejon të menaxhojmë të gjitha dokumentet që skanojmë në një mënyrë më komode.

Këtu ju tregojmë tipare të reja dhe të përmirësuara të Scanner Pro 7

 • Njohja e Tekstit (OCR). Ju e kërkuat atë, kështu që ne e bëmë. Krijoni PDF të redaktueshëm që të mund të kopjoni dhe ndani tekstin. Scanner Pro 7 mbështet 12 gjuhë njohjeje: anglisht, gjermanisht, italisht, frëngjisht, spanjisht, rusisht, portugez, holandez, turqisht, polak, suedez, norvegjez.

 • Korrigjimi i shtrembërimit. Skanoni libra të hapur, revista ose ndonjë dokument tjetër letër dhe do të merrni imazhe pa shtrembërime

 • Rrjedhat e punës. Dërgoni një email tek një marrës i paracaktuar, ngarkoni në Dropbox dhe ruani dokumentin në dosjen e kërkuar. Duke përdorur rrjedhat e punës, të gjitha këto veprime mund t'i kryeni me një prekje të vetme.

 • Përpunimi i përmirësuar i ngjyrave. Ne kemi përmirësuar cilësinë e përpunimit të ngjyrave, kështu që dokumentet me foto origjinale, pulla me ngjyra dhe nënshkrime do të duken edhe më mirë.

 • Dizajni i ri më i lehtë. Ne kemi rafinuar ekranet kryesore për ta bërë Scanner Pro 7 më të shpejtë dhe më të lehtë për t'u përdorur.

Scanner Pro (Lidhja e AppStore)
Skaneri Profalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.