Përditësimet e Pokémon GO me bonuse më të lehta të gjuetisë dhe stërvitjes

azhurno-pokemon-shko

Ishte zbulimi i verës së vitit 2016, Pokémon GO, një lojë për pajisjet mobile që na bëri të marrim pjesë në atë botë Pokémon në të cilën falë gjeolokacionit të pajisjeve tona do të gjuanim Pokemon në qytetet tona.

Një lojë që në pak ditë u bë me miliona dhe miliona lojtarë, dhe jo vetëm kaq, ajo gjithashtu fitoi miliona të ardhura falë mikropagesave të ofruara nga aplikacioni. E keqja është se Çdo flluskë përfundoi duke shfryrë, por jo plotësisht ... Epo, djemtë në Niantic nuk dorëzohen, ka shumë përdorues që vazhdojnë të luajnë Pokémon GO, dhe Ata duan të vazhdojnë të marrin përditësime për të përmirësuar lojën e Pokémon GO. Pas kërcimit ne ju tregojmë të gjitha këto lajme ...

Si nënseksion do t'ju tregoj se nuk është e pazakontë të gjesh shumë njerëz të ulur në stolat e Plaza de España në Madrid duke luajtur Pokémon GO, nëse kalon aty, hidh një sy dhe do të shohësh se si ata nuk kanë humbur shumë përdorues ose ... Ne ju sjellim të gjitha lajmet për këtë version të ri të Pokémon GO për iOS:

 • Bonus gjahu: Trajnerët do të marrin një bonus kur gjuajnë një lloj të caktuar Pokemoni dhe pasi kapen më shumë të këtij lloji specifik.
 • Azhurnimi i stërvitjes në palestër- Trajnerët tani mund të marrin deri në gjashtë Pokemon për të filluar në betejë në Palestrat aleate. CP i Pokemonit që do të përdorni për luftime mund të rregullohet përkohësisht në një nivel më të ulët gjatë seancës stërvitore.
 • Ekranet e Vezëve dhe inkubatorëve do të azhurnohen në mënyrë periodike me distancën që është ecur pa pasur nevojë të mbyllni dhe rihapni ekranin.
 • Rregulluar disa çështje audio.
 • Koha e animacionit të evolucionit është zvogëluar.
 • Riparime të vogla.

Përmirësimet e nevojshme por ndër të cilat Ne nuk e shohim mbërritjen e Pokémon GO në Apple WatchPo, nuk do të vonojë shumë për të arritur ... Në prezantimin e fundit kryesor të iPhone 7, iPhone 7 Plus dhe Apple Watch Series 2, ata na treguan aplikacionin Pokémon GO për Apple Watch, kështu që nuk është për t'u habitur që në azhurnimin tjetër mund të shohim këtë aplikacion të ri. Ne do t'ju informojmë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.