AirPods Pro 'Basics' do të dalë në prodhim në Prill

AirPods Pro

Një thashethem i ri në lidhje me AirPods Pro të lirë. Dhe ka tashmë shumë, kështu që Duket se më në fund mund të kemi AirPods Pro disi më lirë se ato aktuale. Disa mund të mendojnë se Apple ka mjaft me tre modelet aktuale të kufjeve në vesh, por më duket si një ide e mirë.

Thjesht për faktin se të gjithë nuk kemi veshë të njëjtë. Në shtëpi jemi katër nga ne dhe dy prej tyre shqetësohen duke veshur AirPods tradicionale për një kohë të gjatë. 50 përqind. Ata janë shumë më të përshtatshëm me kufjet në vesh "me shirit gome". Më duket një ide e mirë që këta përdorues që preferojnë këto lloj AirPods nuk janë të detyruar të shpenzojnë 279 Euro.

DigiTimes po boton se shitësit e Apple do të fillojnë prodhimin e një versioni të ri, më të lirë të AirPods Pro në Prill. Raporti i emëron ata si AirPods Pro Lite, por kjo është ende për t'u konfirmuar. Highlyshtë shumë e vështirë që Apple të përdorë këtë emër tregtar.

Furnizuesit e çipave dhe përbërësve pritet të përgatiten për prodhimin e ri të AirPods të rinj. Prodhimi i një versioni të ri bazë të AirPods Pro të Apple, i quajtur AirPods Pro Lite për momentin, do të fillojë midis fundit të tremujorit të parë dhe fillimit të dytë., sipas burimeve nga i njëjti çip dhe furnitorë përbërës që marrin pjesë në zinxhirin e furnizimit të pajisjes në fjalë.

Karakteristikat e këtyre kufjeve të reja Apple mbeten një mister. Nuk ka shumë thashetheme në lidhje me të. Ata mund të jenë nga jashtë të njëjtat me AirPods Pro aktual, por pa anulim aktiv të zhurmës. As çmimi përfundimtar i tyre nuk dihet. Duke marrë parasysh që AirPods 2 kushton 179 Euro, 229 me karikim wireless dhe AirPods Pro 279 Euro, është e mundur që çmimi të jetë i ngjashëm me AirPods 2 aktual me karikim pa tel.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.